Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem jön szerelem az életembe....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jön szerelem az életembe. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
15, lassan 16 éves vagyok (lány) és még egyszer sem volt barátom. Voltam már szerelmes sokszor de mindig kudarcot vallott a dolog, sőt nagyon el sem kezdődött köztünk semmi. Már nagyon sokat sírtam miatta, hiszen nagyon sokszor úgy érzem hogy kéne valaki az életembe de úgy érzem nem tudok ellene semmit tenni. Nektek mi a véleményetek? Mit kéne tennem?

2022. ápr. 25. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Például ismerkedni másokkal csak így lehet,például én is itt vagyok. De kultúrális keretek között.
2022. ápr. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 SIGMA MALE MASTERS THE GRIND ***** válasza:
24%
Előbb várd meg, míg kinő a tejfogad, aztán keress magadnak húst…
2022. ápr. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Mondjuk az egy jó megoldás, ha nem ezen feszengsz, hanem inkább éled az életed. 15-16 évesen a legutolsó dolgom lett volna azon idegeskedni, hogy végre legyen egy párom. És láss csodát, nem idegeskedtem rajta, nem foglalkoztam vele, különösebben sokat nem is tettem érte, és lett.
2022. ápr. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudom, közhely, de tényleg akkor jön majd valaki, ha nem számítassz rá.:)
2022. ápr. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!