Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan bízzak meg az emberekben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bízzak meg az emberekben?

Figyelt kérdés

Van egy ember akiben már képtelen vagyok megbízni. Pedig nincsen rá okom. Csak annyit halottam azt, hogy ne bízzak meg benne, hogy már nem tudok megbízni benne. Próbáltam rajta változtatni de mindig újra és újra elszúrtam.

Bizalmatlan vagyok az emberekkel kapcsolatban de nem tudom az okát.



2022. ápr. 29. 22:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Legalább meg is indokolták, hogy miért ne bízz benne?

Ha neked csak annyi elég volt, az a te bajod...

2022. ápr. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Elég össze-vissza írtál. Most egy emberben nem tudsz bízni, vagy senkiben?


Ha azt mondod senkiben, az már ott bukik, hogy ok nélkül bízol más szavaiban, azaz hogy ne bízz abban az egy emberben. Akiről azt sem tudod megbízható-e, egyáltalán kicsoda. Érted a problémát?


Szedd össze magadban miket nem szabad megosztanod, amit ellened tudnak használni és azokat a témákat, infókat kerüld. Ha már barátságban érzed valakivel magad, akkor vele lehet ezekről beszélni, de akkor sem kötelező.

2022. ápr. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!