Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan bízzak újra az emberekben?

Hogyan bízzak újra az emberekben?

Figyelt kérdés

Sokat bántottak.

Kisiskolás koromban, volt egy csoport, aki folyamatosan rám volt szállva, körbeálltak, köpködtek, mások fejberúgtak labdával, vagy a külső tulajdonságaimmal szivattak.

Középiskolába úgy mentem, hogy ú biztos jólesz, bulik, barátságok, egy ideig így is volt, de aztán rámszálltak néhányan, mert "fura" voltam és csendes, szóban bántottak, olyan pontomat kapták el amire érzékeny vagyok a kiejtésemet. Egyfolytában röhögtek rajtam, szólongattak, látták rajtam hogy ideges vagyok, mindenbe belekötöttek a járásomba, a mozdulataimba. Mivel alapból alacsony önértékeléssel és önbizalommal rendelkeztem magamra vettem mindent, biztos azért engem szekálnak mert fogyatékos vagyok, ezt is a fejemhez vágták, még a normálisabbak is kifiguráztak.

Teljesen elferdült a személyiségem. Így suli után nem tudok magammal kezdeni semmit.


2016. febr. 3. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Hagyd őket a fenébe barátkozz másokkal. Én egyet tanultam meg az évek alatt, hogy ne érdekeljen mások véleménye.
2016. febr. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ó tudom mi erre a legjobb gyógyír! Építs egy olyan karriert, ahol minimum néhány ember főnöke lehetsz. A beosztottak pitizése, a felettük éreztetett hatalmad, vagy könyörületed mind-mind feledtetik a múltad és egy jó adag szépen növekvő önbizalmat adnak majd.

Úgyhogy tanulj, dolgozz keményen egy ilyen pozícióért.

(.. Persze próbálhatsz belenyugodni is a szerencsétlen adottságaidba. De az nem fog menni..)

2016. febr. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Ketteske hülyeséget beszél, rá ne hallgass! A kérdésedre válaszolva: SEHOGY! Nem szabad bízni az emberekben!
2016. febr. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kisebb mértékben volt velem ilyesmi.

Már késő, de anno az lehetett volna a megoldás, hogy megtanulsz nevetni magadon, elfogadod, rájátszol a hibáidra. Ha nevetsz a piszkálásaikon, akkor leszoknak, kevésbé leszel céltábla. Akkor nem izgalmas bántani téged.

2016. febr. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha USA-ban lennénk: szerezz fegyvert, lődözz egy jót a suliban.
2016. febr. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!