Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan bízzak az emberekben?

Hogyan bízzak az emberekben?

Figyelt kérdés
Annyit csalódtam,hogy nem tudok senkiben sem bízni.

2013. máj. 6. 20:38
 1/2 anonim válasza:
Ez attól függ hogy mit értesz bizalom alatt. Mondjuk nem tudod a titkaidat elmondani senkinek mert nem bízol bennük? Egyébként az egyfajta tartózkodás nem feltétlenül jelent rosszat, nem kell minden embernek egyből kiteregetni a magánéletünket vagy személyes dolgainkat. A csalódás az élet része, ha megtanulod ezt elfogadni, és a tapasztalatokat hasznosítani akkor rá fogsz jönni arra, hogy nem kell bízni feltétlenül az emberekben, hanem csak egyfajta jó kapcsolatot kell velük kialakítani. Nem tudom hány éves vagy, vagy konkrétan mi a problémád, de személy szerint én azt tudom neked tanácsolni, hogy nem baj az, ha kicsit távolságtartó vagy. Mindenesetre légy vidám és lehet hogy olyan emberekre fogsz találni, akikben megbízhatsz! Nem kell siettetni semmit. Remélem tudtam segíteni valamennyire! :)
2013. máj. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hasonlóval küzdök. Én megnyílok, de abban nem bízok, hogy mellettem maradnak, szóval félek, hogy előbb-utóbb elhagynak. És nem tudom arra rávenni magam, hogy nem fognak, mert tudom, hogy igen.
2013. máj. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!