Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ilyen helyzetben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Pár hete szakított velem a barátom azóta nem kerestük egymást egyáltalán, csúnyán megbántott és napokig zokogtam miatta mert nagyon szerettem és eszméletlenül hiányzott. Ő nem annyira mutatta ki az érzéseit felém de szerintem ő is szeretett. Most viszont rám írt hogy hiányzom meg ilyenek:D igazából nekem is nagyon hiányzik de nem szeretném visszaengedni….de mégis. Most nem tudom mit csináljak…. engedjek a csábításnak vagy hagyjam?:// Úgy érzem ha hagyom akkor nagyon bánni fogom:((

Ő18 én17


2022. máj. 11. 16:00
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Szerintem békülj ki vele ha úgy látod és beszéljétek meg a problémáitokat de ha így sem működik akkor hagyd
2022. máj. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Meg fogja ismét csinálni, jobbat érdemelsz az ilyennél.
2022. máj. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Minden kapcsolatban vannak ilyen dolgok is. Én kibékülnék vele, ez azért nem a világ vége.
2022. máj. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
tök mindegy mit írunk, úgyis kibékülsz vele, utána majd megint picsogsz, de ezen mindenki átesik
2022. máj. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
4. Nyilván nem te fogsz dönteni, csak a ti véleményeitekre is kíváncsi vagyok:) Köszönöm a válaszokat
2022. máj. 11. 17:34
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt neked kell eldöntened. Egyrészt azt, hogy mennyire bántott meg, megérdemli-e, hogy újabb esélyt adj neki. Másrészt azt is fontold meg, hogy ha visszamész hozzá, aztán megint szakítotok, az megéri-e neked.
2022. máj. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én adnék neki még egy esélyt, hátha most jobb lesz.
2022. máj. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Talán egyszer még meg lehetne próbálni
2022. máj. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Jó volna tudni, hogy pontosan mivel bántott meg, úgy egyszerűbb volna tanácsot adni. Pl. ha megcsalt, akkor valószínűleg újra megfogja tenni.
2022. máj. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

9. Nem, hálistennek nem csalt meg, legalábbis nem tudok róla, nem úgy néz ki. Annyi volt hogy elkezdett kevésbé érdeklődni, nagyon sokszor csúnyán szólt hozzám amikor megkérdeztem mi a baja felemelte a hangját és még kezet is emelt rám… Utána egyfolytában a bocsánatkérésemért esedezett sírt is, ezért megsajnáltam, mondta hogy elpattant az agya. Egyszer mondta azt is hogy egy senki vagyok neki…. Ez a mondat nagyon rosszul esett. Pedig mindig ott voltam neki bármikor amikor segítségre volt szüksége segítettem neki bármiről is legyen szó. Aztán már elegem lett belőle. Elhívott találkozni és szakítottunk, de látszódott rajta hogy nagyon fáj neki.

Ez már 2-3 hónapja ért körülbelül.

2 éve voltunk együtt:)

2022. máj. 11. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!