Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csinaljak?Vagy hogyan tovabb?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak?Vagy hogyan tovabb?

Figyelt kérdés

Van egy srac akivel beszelgetek voltak egy ido amikor minden nap beszeltunk nagyon sokat igy kb 3 hetig..Aztan jott neki az erettsegi es ott irta,h neharagudjak de nincs ideje mostansag es,h majd utana tobb ideje lesz es tudunk beszelni..

Aztan irtam neki ,h hogyan sikerult az erettsegi stb es itt beszelgetunk nagyon sokat es bevallta,h gondol ram..Aztan beszeltunk meg az nap es lelattamozott majd nem irt 2 napig amit nem ertettem majd irtam neki ismet en es itt cuki volt es beszelgetunk megint sokat aztan irta,h megy aludni mert,h mar nagyon faradt es majd beszelunk es irtam neki erre,h jo Joejt es ezt azota nem nezte meg..Es most en ezt tenyleg nem ertem mivel ugy nagyon sok kozos van bennunk es nem ertem,h most nala ez most azert van mert nem szeretne beszelgetni?



2022. máj. 13. 12:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem szeret sokat irni
2022. máj. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem szeret írni meg kevésbé is van ideje. Próbálj meg vele találkozni.
2022. máj. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!