Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy srácnak egyszer nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srácnak egyszer nem kellettem akkor soha többé nem fogok?18/l

Figyelt kérdés
Visszautasított egy srác mert túl fiatalnak tartott,ennyi baja volt.8 ev van köztük. Nem váltunk el haragban! De elgondolkodtam hogy mivan ha èvek múlva találkozunk. Amikor mar nő leszek tehát 20+,ès lehetsèges hogy akkor megtetszem neki?Vagy ilyen nincs?Eléggé rosszul érintett a visszautasítása,szóval kèrlek csak az válaszoljon aki èrtelmesen tudd.

2022. máj. 17. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Benne van a pakliban, hogy igen, de persze ezt nem tudom biztosan.


Van egy csaj, akinek régen bejöttem, de nekem ő sosem kellene. Sem külsőre, belsőre nem az esetem. Mindig vissza fogom utasítani, ha esetleg próbálkozna.

2022. máj. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%

Egyébként meg honnan tudod, hogy tényleg csak annyi a baja, hogy 8 évvel idősebb, mint te?


Ez nekem kifogásnak tűnik. Bejössz neki mint nő, a belsőd is oké, sőt felnottkorú (18+) vagy, erre az életkor miatt visszautasít?. Nehezen hihető.


Nem arról van szó, hogy nem vagy az esete, csak nem akart megbántani?

2022. máj. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Lehetne szó ilyesmiről, de szerintem gondolkodni is felesleges rajta. 2 év múlva már vagy találsz mást, vagy nem is fog érdekelni az egész. Az is lehet, hogy ő is pl megházasodik addig. Egyébként simán lehet hogy csak kifogásnak használta a korkülönbséget, ha annyira bejöttél volna neki szerintem nem érdekelte volna különösebben mert felnőtt vagy. Bár teszem hozzá, sok az a 8 év és a kor nem csak egy szám. Lehet, hogy 2-3 év múlva már szeretne tőled valamit de nem esne neked rosszul, hogy előtte meg nem kellettél neki? Szerintem próbálj meg továbblépni. 19/F
2022. máj. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Ajánlom figyelmedbe Puskin 'Anyegin' című művét.
2022. máj. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy később ez változik.
2022. máj. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!