Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lesz tovább?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lesz tovább?

Figyelt kérdés

Egy lánnyal már hónapok óta

Szerelmesek vagyunk egymásba

De a kapcsolat nem működik mert a lány nagyon depressziós és sehogy se lehet rajta segíteni... a világ összes törődése, szeretete nem tudja boldoggá tenni.


Nem akarja hogy megismerjem

Nem enged be az életébe

Senkit


És nagyon rosszúl bánik velem

Már párszol mondtam hogy hagyjuk ne erölködjünk mert nem működik

De aztán valahogy mindig megtörök és visszamegyek hozzá mert szeretem


Sokat stresszelek miatta és ez az egész nagyon toxikus kapcsolat

Főleg azért mert én bármit megtennék érte ő meg szinte semmit

De a kis világával örökre magához láncolt...


Nem tudom mit és hogyan tegyek😕



2022. máj. 24. 20:36
 1/9 anonim válasza:
100%

Szerintem engedd el !!

Valószínűleg nem ő neked az igazi.

Ne kergesd a szeretetteddel becsuld magad többre és majd jön egy olyan lány aki szeretni fog és értékelni ! Amúgy hány évesek vagytok ?

2022. máj. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%
Elszívnék néha vele egy jointot...amúgy meg nem csesztetném, így szeretném ahogy van.
2022. máj. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%

Nincs olyan, hogy sehogy sem lehet rajta segíteni. Vagy te nem akarsz neki eléggé segíteni, vagy ő nem akar magán segíteni.


Ha az utóbbi, akkor sajnálom, de ez így fog maradni, addig, amíg el nem szánja magát.


De lehet, hogy ez sok idő lesz, vagy inkább soha. Ha ő nem erőlteti ezt az egészet, te sem tedd. Ne légy erőszakos.


Mivel ebben a kapcsolatban te sérülsz, ő meg már eleve sérült, ezért én a te helyedben békén hagynám.


Igen, el tudom képzelni, hogy milyen nehéz lehet, de a saját érdekedben tedd meg.

2022. máj. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy próbáld rávenni, hogy menjen el egy pszichológushoz, vagy szerintem is hagyd inkább.
2022. máj. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

17 évesek vagyunk

Ő nem akar magán segíteni

Szenvedni akar

Én meg mindenben támogatom,ápolgatom a kis lelkét

Cserébe meg elhanyagol , nem figyel rám és játszadozik velem

2022. máj. 25. 12:58
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#5 Ez esetben szakítanék vele.
2022. máj. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Ez valószínűleg fájni fog de ha szerelmes lenne valószínűleg törődne veled és az érzéseiddel. Ennyire nem akar segíteni magán akkor maradjon egyedül de ne tegyen tönkre mást is magán kívül ezt önzőségnek tartom. Nem kéne visszamenned hozzá vegyél erőt magadon mert ilyen téren csak kihasznál, bár nem tudom mennyire közeli a kapcsolatotok de jobb lenne ha nyitnál más felé is talán boldog is lennél.
2022. máj. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 szenderke ***** válasza:
100%

Egyetértek a többiekkel.

Valószínűleg terápiára, szakmai segítségre van szüksége. Illetve aki magán nem akar segíteni, azon nem lehet. Te magad válaszolod meg a kérdésed.

Nem törődik veled, nem szeret. Vesd fel neki a szakembert, valószínűleg elutasítja majd. Ha így lesz hagyd ott, de legalább elültetted a magot a fejében. Lehet 2 év múlva jut el oda, hogy szakmai segítséget kér a kis mag hatására, ami idő közben kicsírázik. Nincs értelme annak, hogy vele együtt fuldokolsz. Szar lesz, mint minden szakítás, de majd 1-2 hónap múlva megy tovább az életed.

2022. jún. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Küldd el egy szakemberhez, te nem tudod megoldani egyedül
2022. júl. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!