Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez a többet, meg jobbat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a többet, meg jobbat èrdemelsz duma,lehet igaz is, valaki rèszèről? Hogy tényleg így gondolja, vagy csak leakar rázni?

Figyelt kérdés
Vagy csak egyszerűen nem alakultak ki benne èrzèsek a másik felè.. Lehet olyan, hogy valaki tényleg félre àlljon, mert olyan jó ember, ès nem tudja megadni a másiknak, amire vágyik (mert pont olyan èlethelyzetben van)?
2022. máj. 31. 13:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Ha valaki ezt saját magára mondja, hogy "nálam többet érdemelsz" annak nagyon súlyos önértékelési gondjai vannak és pszichológushoz kéne fordulnia. Vagy csak egyszerűen le akar koptatni. De szerintem nem komolyan vehető az ilyen ember és eléggé taszító.
2022. máj. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
Le akar rázni. Pont, hogy ő akar mást, mert valamiben nem vagy elég jó neki. És akkor jön ilyen hülye dumával, hogy ő nem elég jó?
2022. máj. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az is lehet, valóban, hogy csak le akart koptatni..:/ De önértékelési gondjai is vannak, szerintem.
2022. máj. 31. 14:07
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mire fel mondja. Ha túl sokat vitáztok, és abból jön ki egy ilyen, hogy: "jobbat érdemelsz", ő nem feltétlen gondolja igaznak, de részedről igaz is lehet.

Ha csak úgy random elő jön egy ilyennel, ok nélkül, akkor lerázás vagy önértékelési zavar.

2022. máj. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
El kellett volna dönteni, hogy ebből lehet-e kapcsolat fèlesèg, vagy ilyesmi, vagy egyáltalán mi is van köztünk. Ő gondolom èszre vette, hogy kezdek beleesni. Azt mondta, hogy most olyan èlethelyzetben van, amikor nem tudja nekem megadni azt, amit èrdemelnèk, ès szeretnék. Az èlethelyzet igaz lehet, amennyire belelàttam az èletèbe, ès azt is el tudom hinni róla, hogy van annyira jó ember, hogy fèlreàlljon, mert azt mondtam, hogy nekem nincsen sok időm,ami igaz is, meg többet akartam vele lenni, ès valójában azt akartam látni,hogy vannak-e èrzèsei felèm.. De persze az is lehet,hogy másokkal is akar szexelni, ès megsajnàlt engem, ezért inkább ezt mondta..
2022. máj. 31. 14:19
 6/13 anonim ***** válasza:
Lefeküdtél vele?
2022. máj. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
45%
Gondolom, hogy nem akar tartós kapcsolatot és ezzel akar téged lerázni, és nem akart megsérteni.
2022. máj. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Le, igen.. Úgy tűnt, hogy ez nem csak szex a rèszèről sem, vagyis jól èreztük magunkat együtt, azon kívül is. Nyilván naív voltam, ès ez mèg nem jelent semmit. A vicc az, hogy azt mondta, komoly kapcsolatot keres...Lehet, csak velem nem, persze.
2022. máj. 31. 14:39
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csak le akar rázni. Ha komolyan gondolná akkor nem ment volna bele a szexbe sem.
2022. máj. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak le akar rázni.
2022. máj. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!