Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megéri ráhajtani vagy várjam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri ráhajtani vagy várjam ki a végét?

Figyelt kérdés

Van 1 lány akibe szerelmes vagyok 1 éve viszont, ő foglalt. A lánynak én vagyok a legjobb fiúbarátja, akivel ki tudja beszélni a kapcsolatát. Azt mondja, hogy a pasi csak akkor tud hajtani mikor érzi, hogy gáz van a kapcsolatban ill. úgy látom hogy lány sem 100% boldog, 1 hónapja majdnem szakítottak. Ilyen körülmények között megéri ráhajtani a lányra, aki szerintem csak megszokásból van a palijával vagy várjam meg a szakítást (ami a megszokás miatt elég lehetetlennek tűnik).


F/16



2022. jún. 3. 21:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
33%

Hullámvölgyek minden kapcsolatban vannak, de persze mi nem tudjuk, hogy pontosan milyen problémáik vannak, ez annak a sulyossagatol is függ. Szerintem amíg van barátja, ne hajts rá, ha szereti meg komolyan veszi a párkapcsolatokat, nem tud egyik után a másikba ugrani. Először magában is le kell zárnia az előzőt, úgy tud nyitni az új felé.

Mi miatt szakítottak majdnem?

Előbb utóbb meg fog történni a szakítás, ha már eljutottak erre a pontra.

2022. jún. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem itt az a fő probléma, hogy barátok vagytok és gondolom nem akarod őt elveszteni. Márpedig ha ráhajtasz és elutasít akkor erre van esély. És ha rég óta barátok vagytok akkor arra is van esély, hogy nem jössz be neki.

Mondjuk ha legközelebb ő felhozza a témát akkor beszélhetsz vele erről. Megérhet egy próbát.

2022. jún. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
25%

12. Full hülyeség ez a felfogás. Már azóta nem csak barátok, hogy kapcsolatba lenne vele. Tehát csorikam csak szenved mert nem lehet vele úgy.

Fiú-lány barátság nagyon ritka, ami tényleg mindkét fél részéről barátság.

Tehát egy ilyen barátságot lehet jobb nem megtartani.

De persze én azt mondanám, hogy próbáld meg, persze ne úgy, hogy letámadod csak szépen lassan, jeleket adva.

Akit lehet vinni azt úgyis elviszik. Ez nem a pasi hibája és nem is a lányé. Az érzelmeknek nem lehet nemet mondani. És nem is kell. Tehát 50-50 esélyed van. Attól függ, hogy az a kapcsolat tényleg igazi e neki, vagy nem.

Sok sikert

2022. jún. 4. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
52%

Várd meg, amíg szakít!

Ilyen sebzett lélekkel megrázhatja a közeledésed, azt hiheti, hogy vissza akarsz élni, ku akarod használni a sérülését.

Várd meg, míg nyitott nem lesz.

2022. jún. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!