Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért érzek így? Szakítsak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzek így? Szakítsak?

Figyelt kérdés

Nos, több, mint 1 hónapja (lassan 2 hónapja) randizgatok egy sráccal, akivel eddig lényegében kb 3 randink volt. Az első 2 úgy ahogy jól sikerült, bár a 2.végébe becsatlakoztak a barátaink. A randi mindig 2 hetente voltak...ez közös barátunk szerint csak teret akár nekem adni (de ennyire?!) az elején próbáltam vele beszélgetést kezdeményezni messengeren IS,de mindig letudott annyival, hogy "ok" vagy hogy "jó/az jó"/akkor jó" a 3.randi az nekem érzésileg csúnyán fog hangzani, de semmilyen volt. 2 napra rá ráirtam, hogy mi helyzet, elkezdtünk beszélgetni nyögve nyelősen, de beszélgettünk volt, hogy 1 nap vagy majdnem 1 hét után írt vissza. Amikor, találkoztam velük személyesen és kérdeztem, hogy mi helyzet csak nézett míg az egyik csaj a társaságban benyögte, hogy "semmi chillelünk" és konkrétan ennyi volt.

Majd aznap este egy másik csaj akivel véletlenül találkoztam, megkérdezte, hogy mi helyzet velem és a sráccal, mondtam hogy olyan semmilyen kezd lenni az egész..azt mondták, hogy akkor hagyjam. Rá 2 napra rám írt hogy van kajája amit ő csinált és hozzna nekem hétfőn pirulós fejjel (soha nem csinálta még ezt valószínűleg az a csaj akivel véletlenül találkoztam, elmondta neki, hogy olyan semmilyen ék érzek már ezt). Ő akar Elvileg velem kapcsolatot, elején én is akartam, de már azóta olyan...semleges számomra az egész.

Nincs más nekem sem srác meg semmi ilyen. Egyszerűen túl ellaposodottnak érzem a dolgot.

Szerintetek?


Tudom, tisztában vagyok azzal, hogy én is hibás vagyok. De egy kapcsolathoz 2 ember kell, de szerintem ha ez ennyire nyögve nyelősen megyeget, akkor felesleges folytatni. Vagy csak én gondolom így?



#bűntudat #Nem tudom hogy mit érzek
2022. jún. 19. 12:06
 1/9 A kérdező kommentje:
Viszont kihasználni sem szeretném. Arra is gondoltam, hogy belemegyek ebbe a kapcsolatba, de ha már most így érzek, mi lesz később? Hiszen ő olyat érdemel, aki tényleg szereti, nem akarom kihasználni viszont bűntudatom is lenne, ha megmondjanám, neki azt, hogy nem akarom ezt tovább folytatni.
2022. jún. 19. 12:08
 2/9 anonim válasza:
100%

Tapasztalatból mondom, hogy ha erőlködni kell a kapcsolat fenntartásához abból nem lesz semmi. Nem tartozol neki semmivel, te is pontosan olyan embert érdemelsz aki téged imád. A te életed, helyezd magadat a középpontba. A másik, hogy fontos hogy tisztába legyél azzal amit érzel és mivel ez egy kapcsolat, beszéld meg vele nyíltan hogy mi a bajod. Ha nem tudod vele megbeszélni akkor ez egyébként sem az amit keresel (gondolom hosszútávú kapcsolat).


Nem vagy bűnös ha ki akarsz szállni egy olyan kapcsolatból amiben nem érzed jól magad.

2022. jún. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Nekem ez a kapcsolat komolytalannak tűnik a részéről. Ha tényleg nem szereted, akkor szakíts vele.
2022. jún. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Én már szakítottam volna.:/
2022. jún. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Nem vagyok ebben jó, szerintetek ez így jó lesz, ha ezt mondom?. "elkell mondanom valamit...az utóbbi időben sokat gondolkoztam kettőnkön és sajnos arra jutottam, hogy ez nekem nem fog menni, nagyon jó ember vagy és ez nem a te hibád hogy így alakult, sajnálom."? Szerintetek?

2022. jún. 20. 13:21
 6/9 anonim válasza:

Az 1. vagyok


Szerintem őszintén mondd meg hogy mi volt a kapcsolattal a problémád. Amit leírtál abból nem jön le a "nagyon jó ember" feeling. És egyébként szerintem pont az ő hibája hogy elhanyagol téged és nem úgy kezel mint ahogy megérdemelnéd. Nem kell cukormáz.De nem is kell durvának lenni, csak őszintének.

2022. jún. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szakíts vele, magadat helyezd elő térbe szerintem
2022. jún. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sokat gondolkodtam, (azóta sem beszéltünk sehogy) ma valószínűleg találkozunk és mindenképpen szakitok vele
2022. jún. 23. 18:53
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget
2022. jún. 23. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!