Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Olyan fiúba vagyok szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan fiúba vagyok szerelmes akibe nagyon nem kellene! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Exem legjobb haverja. Szerintem engem kifejezetten utál mert amikor a közelébe vagyok mindig vagy ő megy el onnan, vagy engem kér meg hogy menjek el. Mindig belém köt. Ma irtam vele elég sokat, de a vége az lett hogy letiltottuk egymàst pedig egész jól elvoltunk, hülyéskedtünk stb. Mióta szakítottunk a haverjával azota ilyen, előtte nem nagyon beszéltem vele de akkor nem csinált ilyeneket. Mit csináljak?
2022. jún. 20. 23:29
 1/6 A kérdező kommentje:
Jah és ki hagytam hogy a húga is utál engem, haragba vagyunk.
2022. jún. 20. 23:29
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szép dolog, hiszen tönkre tehetsz egy barátságot. Ha ez a lelkiismeretednek belefér, talán ez segíthet: Beszélj vele, hogy oldjon fel, próbáld meg kis beszélgetésekre raszoktatni egy bizonyos időben pl.: minden nap este 9 kor beszélsz fél órát ne többet, hogy ne legyen neki nyomulós, és te is köszönj el. Megszokja és onnantól ne írj neki minden nap, várd meg amíg ő ír, és csak akkor beszélj vele sokat, ha ő kezdeményez. Másik eset hogy elfelejted, és én inkább ezt ajánlom.
2022. jún. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen próbáld elfelejteni. Talán nem is baj, hogy letiltottátok egymást.
2022. jún. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

Nem tenne tönkre egy barátságot. Ha az a barátság emiatt tönkre megy az egyrészt nem a lány miatt lesz, másrészt pedig akkor az olyan barátság is volt.


De szerintem ez a viselkedés elég gyerekes, szóval tiltsd mindenhonnan. Foglalkozz magaddal ne menj olyan helyekre ahol ott van ha nem muszáj.

2022. jún. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg először is hogy mi baja van veled, vagy legalább hozd fel a témát..
2022. jún. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor ne legyél bele szerelmes. El van intézve.
2022. jún. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!