Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudhatom, hogy komolyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy komolyan gondolja?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Miből tudhatom, hogy egy srác nem csak játszik velem, nem csak egy opciónak gondol, hanem tényleg tetszem neki? (Akàr üzengetésből ez hogyan derül ki?)



2022. jún. 28. 07:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg akar ismerni, akkor érdekled. Ha fél óra után talizni akar, ezt erölteti is és nem igazán törődik azzal, amit mondták neki, akkor valószínüleg nem tervez veled hosszútávon.
2022. jún. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A beszélgetés tartalma, stílusa jelzi, hogy csak idétlenkedik, vagy tényleg kíváncsi rád.

Hogy komolyan gondolja, vagy csak felszínes kapcsolatot akar, az elsőre ritkán derül ki. A személyes ismerkedés mindent visz.

2022. jún. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Én a másik oldalon vagyok, úgy érzem nem hiszi el, hogy komolyan gondolom. Keresem, érdeklődöm, ha találkozunk magamat adom, persze ő ezt nem tudja, hisz még nem ismer. Viszont az "opciónak gondol" résszel nem értek egyet, nem zárja ki az, hogy komolyan gondol, de van több lány is a láthatáron. Ameddig nincs a kapcsolat egy szinten, nem határolódom el a többi lánytól. Most kétszer találkoztam vele, de nem érzem, hogy biztos lenne a kapcsolat, megteszek sokat, de nem mindent, mert eddig én kerestem az esetek 95%-ban, ami nekem úgy esik le, ő nem gondol komolyan. Egyre kevesebbet fogok tenni érte, és egyre nagyobb esély lesz arra, hogy a közeljövőben mással talizzak. Szóval egy tipp: ha komolyan gondolod, mutasd ki te(is), ha nincs reakció engedd el, és megtudod mennyire gondol komolyan, viszont ha nem tudatod vele, hogy komolyan gondolod, akkor lehet szép lassan el fog távolodni.
2022. jún. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Attól függ milyen a fiú. Ha millió lánnyal beszél akkor nem sok esély van rá hogy pont te leszel a befutó, és nem is biztos hogy akar kapcsolatot. Egyébként ha a magánéletéről beszél neked vagy megbízik benned akkor általában nem csak játszik veled. Ismerkedj meg vele és ne hagyd hogy a testedért szeressen. Vannak olyan fiúk akik öleléseket szeretnének meg fogni a kezedet és vannak azok akik megfektetni és lelépni. Ismerd ki és ne hagyd hogy tárgyiasítson. Ha rossz kedved van és megpróbál megnevettetni akkor lehet hogy játszik veled,ha megkérdezi mi a baj akkor érdekled őt.
2022. jún. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Ha személyes dolgokat kérdez, arra kíváncsi, mi van veled, milyen volt a gyerekkorod, mi érdekel, mivel töltöd a szabad idődet. Ilyeneknek stimmelnie kell egy jó kapcsolathoz. És túl sokat nem húzza azért a találkozást, mert az is érdekelheti, hogy nézel ki,de amiket felsoroltam, azoknak fontosnak kell lenni neki.És még fontos, hogy megvárja, amíg te is le akarsz feküdni vele, nem sürget.
2022. jún. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Senior Séf ***** válasza:
32%
Ne GONDOLD semmiből. Nem gondolni, nem hinni kell, hanem AKARNI.Szóval TEGYÉL RÓLA, hogy a fickónak komolyan szüksége legyen rád.
2022. jún. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%
Az a leggyanúsabb, ha siet.
2022. jún. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 NTBS ***** válasza:
53%
Húzz távoli határidőt a szexnek.
2022. júl. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!