Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha ilyet ír vajon komolyan is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ilyet ír vajon komolyan is gondolja?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel nagyon jóban vagyunk. Tipikus fiú-lány barátság. Minden szünetben együtt vagyunk, beszélgetünk, állandóan ott van mellettem.Előrehozott mikulás volt az osztályban, ő húzott engem. Írt nekem egy verset, ami nagyon kedves volt, végig dicsért benne. A versben azt is leírta, hogy szép vagyok és jószívű. Szerintetek ez a szép csak vers kedvéért volt vagy ha srác létére ilyet csak akkor ír le ha komolyan gondolja? Egyébként előfordult már, hogy órán pont engem nézett, mikor ránéztem, csapatmunkánál mindig kérlelt hogy legyünk egy csapatban. Szerintetek?



17/L



2020. nov. 21. 07:03
A kérdező szavazást indított:
Tetszem neki
Csak kedvességből írta
35 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
51%

Nem csak kedvességből írta,hanem szeretetből, barátságból.

Nagyon jóban vagytok, így simán lehetnek ezek őszinte, saját gondolatai anélkül is,hogy rögtön szerelemre gondolsz💁🏻‍♀️

2020. nov. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tartósan fiú lány barátság nincs mert legtöbb esetben szerelem vagy szakítás lesz belőle. Úgyhogy szerintem tetszel neki.
2020. nov. 22. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Biztos szimpatikus vagy neki, ebből még bármi lehet, de te ne erőltessél semmit, ismerjétek meg minél jobban egymást.
2020. nov. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!