Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Teagan Croft-bál lenne esélyem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teagan Croft-bál lenne esélyem?

Figyelt kérdés

Tudom, tudom lehetetlen egy névtelen senki vagyok egy kis országba de szinte egy idősek vagyunk.

És tegyük fel jól alakulnak a dolgok az életembe sikeres leszek stb lenne vajon esélyem?

Vagy valahogy lenne esélyem be kerülni valamilyen filmbe?

Választanám szívesen a színészi pályát és úgy el jutni Hollywood de az nem nekem való.

Kajak ezért a csajért bármit meg adnék úgy, hogy nem is is ismer.

Itt egy kép a drágámról:

[link]



2022. jún. 28. 15:59
A kérdező szavazást indított:
Van esélyem előre az álmaidért
Teljesen reménytelen hiába leszel gazdag
Teljesen reménytelen ebben az országban meg gazdagodni
Idős leszel mire meg gazdagodol szóval nem
10 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Ez nem egy kép,hanem sok.Most melyik ő?
2022. jún. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Minden lehetséges úgyhogy siman
2022. jún. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat örülök hogy vannak még pozitív emberek!

És itt a kép.

[link]

2022. jún. 28. 20:33
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
3.:Ááá,nagyon jól néz ki,jó az ízlésed.Ha tudsz angolul,és van pénzed hogy ott élj,szerintem nem számít,hogy nem vagy színész.Nem minden színész jön össze csak színésszel.Most erről a kérdésről eszembe jutott a Sztárom a párom című film.
2022. jún. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
3.:Szívesen! :)
2022. jún. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
61%
gyerek vagy még... a mesékben hiszel.. kezdj el a való világban létezni! ez olyan mint ha valami anime mese szereplőbe lennél szerelmes.. Felejtsd el, kezdj el keresni rá hasonlító lányokat inkább.
2022. júl. 1. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!