Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeret még? Mit tegyek ?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret még? Mit tegyek ?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel alakulnak a dolgaink ( első fiúm )már volt kézfogás , ölelés , szajra puszi . Volt már egy smaci , de kívülről látta egy barátnőm és próbáltam utána tőle tanácsot kérni hogy legyek jo , mivel nekem ez az első volt . És azt mondta gaz volt, emiatt visszahuzodobb lettem ezen a terén és mondtam a fiúnak hogy meg kell tanítania .Legutoljára felelsz vagy merszet játszottunk ( nem én ötletem volt ) és valaki a szobából bemondta hogy smaroljunk , de én visszautasítottam , mert nem szerettem volna a többiek előtt , zavarban voltam előttük . Később mondtam a fiúnak hogy bocsánat , csak nem akartam előttük , olyankor szeretném amikor ketten vagyunk . Azóta nem igazán fejezi ki a szeretetet . Eléggé szomorú vagyok emiatt , mert nagyon tetszik .

2022. júl. 2. 21:35
 1/2 anonim ***** válasza:
86%

Jaj de cuki a leírásod. :) Remélem újra jó lesz köztetek a szerelem. :) Én nagyon szurkolok nektek!


Tenni szerintem mist nem nagyon tudsz semmit. Mármint már megtetted. Megmagyaráztad, és bocsánatot is kértél.


Várd meg, míg megkeres. Ez csak egy ostoba játék. Nem kellene a szívére vennie. Persze a macsóságot lehet hogy sérti hogy ott mindenki előtt nem csókoltad meg. De akkor is téged kellene védelmeznie, ha látja rajtad hogy visszahúzódol. Gondolom még nagyon fiatalok vagytok. Egy fiatal fiú még csinál meggondolatlanságot. Ha nem keres ne ródd fel neki. Majd lesz másik.

Mennyi idő óta nem keres?


29/F

2022. júl. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
17%

Még valami. Szabadulj meg a barátnőtő. Az nem tanács, hogy gáz volt. Ha nem tud segíteni, legalább ne ártson... Látod hova vezetett, hogy lerombolta az önbizalmadat?

Ha kérdésed van a csókolózással kapcsolatban, és a fiú még nem tanított meg, én szívesen válaszolok a kérdéseidre.

2022. júl. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!