Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Már lassan két hónapja szakíto...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már lassan két hónapja szakítottunk és még mindig rossz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ez volt az első kapcsolatom, majd egy éves de éjjel nappal együtt voltunk barátnőmmel, nagyon fontos volt. Azonban sajnos megcsalt és történt pár dolog ami miatt már nem maradtam mellette. És egyszer sem kételkedtem benne most sem hogy ez volt jó döntés és örülök hogy megtettem, azonban még így két hónap után is rosszul vagyok. Esténként sokat álmodok vele, mindentől ő jut az eszekbe pedig minden vele kapcsolatos dolgot próbáltam eltűntetni de jó párszor a sírás kerülget az emlékek és a hiány miatt. Igazából nem ő hiányzik hanem az a társ mellőlem akivel összebújhatok aki szeret aki keres és az érzés hogy szerelmes vagyok. Nyitott vagyok új kapcsolatra és keresem a többi lány társaságát de nincs aki úgy megfogna mint ő és akibe beleszeretnék. És már nem tudom mit tegyek hogy jobban legyek. Bár a barátok és a család folyamatosan támogat és segít még is egyedül érzem magam.

2022. júl. 3. 00:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez természetes. Én is átmentem ugyan ezen. Én ismerkedni próbáltam, és rövid időn belül lett MÉG KETTŐ! sikertelen kapcsolatom. :D Persze azok nem hagytak olyan mély nyomot nyilván, de mégis nevetséges, hogy ez történt. Utólag belegondolva, valószínűleg nem álltam készen egy új kapcsolatra. Ezért neked azt tanácsolom, hogy nyugodj le. Keress hobbit, foglalkozz valami mással.
2022. júl. 3. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Nekem másfél éve ért véget a kapcsolatom a nagy Ő-vel. Innen már csak lejjebb van. Szar ez a tudat, hogy senki más ne m olyan jó mint ő.


29/F

2022. júl. 3. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mit csinálj?

1. Sírd ki magad! Teljesen komolyan mondom, a sírás feszültségoldó hatású. Akkor is, ha fiú vagy. Tegyél be valami érzelmes zenét, zárkózz be a szobádba, és zokogj, add ki magadból az érzelmeket, ameddig jönnek.

2. Vedd szemügyre a dolgokat reálisan! Tedd egy kicsit félre az érzéseidet! Ésszel gondold át! Megcsalt. Távolról sem volt ideális ez a kapcsolat. Te többet láttál bele, mint ami, de tényleg megéri összetörni miatta? :) Nem hiszem.

3. Ne válj társfüggővé! Jó dolog, ha nyitsz mások felé, de pihenj egy kicsit! Ha most belerohansz egy kapcsolatba, akkor szinte biztos, hogy nem szerelemből tennéd, hanem mert a "helyettesítőjét" keresed. Ez pedig már csak azért sem jó, mert így szerencsétlen lányt vered át. Egy kicsit hagyd, hogy leülepedkjenejk a dolgok! Nem írtál életkort, de szerintem van még bőven időd párkapcsolatra. ;-)

4. Kapcsolódj ki! Rengeteg dolog van a világon, ami szép, jó, élvezetes. Akár egy séta, kirándulás, akár egy jó film/sorozat, akár ma délután a Forma 1 futam, vagy akár egy jobb videojáték.

5. Ha gondolod, sportolhatsz is valamit. :-) Napi fél óra futás is már remekül tudja stabilizálni az ember hangulatát.

Aztán majd ha már lenyugszol, akkor ismét nekiállhatsz csajozni. ;-)


Egyébként pár napja vagyok túl én is egy szakításon. Szóval pacsi. ;-) De nem vagyok összetörve. Pár napig bánkódtam, van, ami nagyon fog hiányozni, és még jobban fáj az, ahogy átvert, de ezek után pláne hiábavaló lenne összetörni. Lezártnak tekintem azt az időszakot, és most csak annyi kell, hogy kicsit kikapcsoljak. Tegnap megnéztem a Forma 1/2/3 időmérőket/futamokat, játszottam pár órát Cities: Skylines-ban, futottam 10 km-t, kimentem a kertbe csemegézni az éppen érő egresből és barackból, aztán kicsit most gyakoriztam, most meg online sakkozok, ameddig le nem megy a hőmérséklet olyan szintre, hogy el tudjak aludni. Te is foglald el magad valamivel! ^^

2022. júl. 3. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

#2: Nem vagyok már tini (sajnos), de azért párszor már átéltem ezt, hogy soha senki nem fog még a közelébe sem érni.

Aztán meg mégis. :D

2022. júl. 3. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
A kapcsolat vége is egyfajta gyász. Ha több, mint egy év után is ezt érzed akkor van baj. 2 hónap természetes.
2022. júl. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gond, a megoldás az idő.

Nekem ugyanilyen szakítás után három hónapig fel se állt a farkam szinte más lánnyal.

Akkor én is a padlón voltam.

Egy centit se aggódj, hajtsd szét magad munkával stb - vel. Majd helyre jön magától x idő múlva. Nyugi.

2022. júl. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat el sem hiszitek mennyit segítettek. És igen én is a hobbijaimba próbálok “menekülni”. Gitározás sport barátok. Még egyszer köszönöm és többen írtátok hogy ti is most szakítottatok, kitartást!
2022. júl. 3. 22:10
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia. Velem 2 napja szakítottak 2 év után. Borzalmasan érzem magam. Ha van kedved beszélhetünk.


18/L

2022. júl. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!