Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A tini lányok tényleg nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tini lányok tényleg nem szeretik,ha még a "randizgatós" korszakban dicsérik őket, akár a külsejüket, akár a belső tulajdonságaikat?

Figyelt kérdés
Tapasztalataim szerint egyetlen egy, akár őszintén jövő bókot sem lehet elsütni.
2022. júl. 7. 13:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Régen voltam már tini, de szerintem az erőltetett, zavarodott bókolás az ami kínos. Mert mondani akarsz valamit, de még nem jön ösztönből.
2022. júl. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Hát hallod, én napi szinten dicsérem a barátnőmet, azóta, hogy beszélőviszonyba kerültünk, és elárulta, hogy ez volt az egyik olyan dolog, ami nagyon megfogta bennem.
2022. júl. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%

Én pont, hogy azt tapasztaltam, hogy amikor még fiatalabb, 18 alatti lányokkal jártam, rajtuk tényleg látszott, hogy hálásak egy bókért. Amikor huszonéveseknek bókolok, akkor viszont azt érzem, hogy felesleges, mert úgy mondja, hogy köszönöm, mintha én lennék az életében az ezredik, aki ugyanezt mondta és már kb. uncsi. Volt olyan barátnőm, akinek már nem is bókoltam egyáltalán, mert rengeteg pasi kerülgette és úgy tudtam kitűnni közülük, ha játszottam a nehezen kapható kősziklát.


Szerintem minél idősebb egy szép lány, annál többször hallotta életében, hogy tetszik másoknak, így nekünk férfiaknak ennél kreatívabbnak kell lennünk, ha újat akarunk nyújtani.

2022. júl. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%
De, a dícséret mindenkinek jól esik. Ki mondta neked, hogy nem szeretik?
2022. júl. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Az összes buszon,a sulimban is, úton, útfélen ezt hallom, hogy a barátnők egymással -szinte üvöltve, nem zavartatják magukat- beszélik és cikizik ki egymás között, hogy annyira gáz volt, amikor mondta, hogy ú,az a mosolyod, csodálatos, imádom azt a gyönyörű arcodat,ezt mondta,töketlen gyerek. Szóval így megy ez manapság. Várom a 15-18 éves lányok válaszát is, az eddigieknek köszi.
2022. júl. 7. 17:38
 6/16 anonim ***** válasza:
60%

" amikor még fiatalabb, 18 alatti lányokkal jártam, rajtuk tényleg látszott, hogy hálásak egy bókért."


Hol?? mert az én környezetemben úgy reagálnak a bókra mintha pofonvertem volna őket.

2022. júl. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
#7 Ugye,ugye? :(
2022. júl. 7. 18:12
 8/16 anonim ***** válasza:
90%

#5 #7

Azt írtam, hogy akikkel jártam. Tehát már együtt voltam velük. Úton-útfélen nem szoktam bárkinek bókokat osztogatni. Csak azoknak bókolok, akikkel már együtt vagyunk. Akivel még nem jöttél össze, annak nem szabad állandóan bókolni, mert az eléggé simp hatást kelt. Akikkel még nem járok, én inkább ismerkedni szoktam, kérdezgetem őket a lelkük mélyéről, nem dicsérem őket állandóan.

2022. júl. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
A lelkük mélyéről? Az mit jelent, az a lelkizés? Vagy ha nem az, akkor mit értesz ez alatt, és hogyan kell?
2022. júl. 7. 18:54
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem, de csak akkor, ha őszinte és nem erőltetett.
2022. júl. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!