Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A tini lányok tényleg nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tini lányok tényleg nem szeretik,ha még a "randizgatós" korszakban dicsérik őket, akár a külsejüket, akár a belső tulajdonságaikat?

Figyelt kérdés
Tapasztalataim szerint egyetlen egy, akár őszintén jövő bókot sem lehet elsütni.
2022. júl. 7. 13:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

#9

Amikor beszélgetsz egy lánnyal és elmond neked valamit, pl. orvos szeretne lenni, akkor úgy tudsz egyre mélyebbre menni az érzelmi világában, ha a miértekre kérdezel rá. "Miért szeretnél orvos lenni?" Erre mondjuk válaszol egy olyat, hogy "Mert szeretnék segíteni az embereken." Akkor ebbe tovább tudsz belekérdezni, hogy pl. "Ezek szerint te mindig önzetlen vagy és a többi embert a saját szükségleteid elé helyezed?" stb.


Így tudod megismerni a lehető legjobban. Bármit megtudsz róla, mindig érdeklődj a miértekről és tereld érzelmi szintre a kérdést!

2022. júl. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszi, köszi és köszi. :)
2022. júl. 7. 23:25
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Az nem jó, ha eröltetett, de pár természetes bók nagyon sokat segíthet.
2022. júl. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen klisés hülyeségek nem tetszenek sokaknak, mint a "szép a hajad, ragyogó a mosolyod, szép az arcod, szép a nevetésed" stb-stb. Ezt nem érzik a lányok igazi bóknak, mert olyan általánosságok, amiket akárkinek mondhatsz, elsütheted aznap még másik húsz lánynak is akár. Ebből fakadóan nem tűnik őszintének, - ugyanez igaz a túlcirádázott bókokra is, amikben földre zuhant mennyei angyalokhoz és ilyesmikhez hasonlítják őket - személyre szólónak és csak üres smúzolásnak hat. Olyat mondj, amitől érzi, hogy FIGYELSZ rá, és hogy különleges. Ha egy havernak akarsz valami kedveset mondani, neki se valami sablon semmiséggel szúrod ki a szemét.
2022. júl. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Amikor valakivel randizok tényleg kevés olyan bók van aminek örülök. Mert a legtöbbnek olyan feelingje van, hogy nesze, szépet mondok neked, csak had dugjalak már meg, vagy pedig ilyen erőltetett klisé, amint csak azért mond, hogy mondjon valamit. Tehát a külsőmre érkező bókok, bőven ráérnek kapcsolatban, mert ha randizol velem, akkor valszeg amúgy is tetszek, erre nem kell felesleges hajbókolással ráerősíteni. A belsőmet is jobban szeretem, ha akkor dicsérik amikor már járunk, mivel sokszor úgy érzem, hogy csak azért dicsérnek meg, hogy kapjanak valamit cserébe: jobban tetszenek nekem, vagy visszabókoljak. Ráadásul az ilyen de jó fej vagy bókot nem is tudom értékelni, mivel nem túl személyes. A másik pedig, hogy nem jön be, amikor olyan ember bókol, aki kb alig ismer. Simán belefutottam már olyanba, aki tök random benyögte, hogy biztos jószívű vagyok. És ilyenkor nagyon látszik, hogy valaki csak nyalizik, nem is ismer, honnan tudja, hogy milyen vagyok?
2022. júl. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Ilyen korú lány vagyok mint akiket kérdeztél. Engem mindig furán érint ha valaki megdícsér rajtam valamit ami nem adottság. Ez így lehet furán hangzik de egy ú de jó a füllbevalód helyett sokkal jobban esik ha megdícsérik a szemeimet. A ruhára stb mondhatom hogy hat koszi azert vettem. Ezt nem feltétlen arra az esetre írtam ha egy fiú szeretne bókolni ismerkedés céljából, arra is más vonatkozik. A kevesebb néha több. Egymás után ne mondj több bókot mert erőltetettnek fog tűnni és nyálas, célra törőnek érezném. Egy bók, ha komolyan is gondolod nagyon jól tud esni, főleg hogy mivel fiatal lányról van szó a családon, barátnőkön kívül nem sok ember dícsért meg. Aki meg ilyen undok mint a buszon ülő hangos lányok, azokkal nem is érdemes foglalkozni.
2022. aug. 11. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!