Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan, hogy valaki el...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy valaki el tudja folytatni magában a szerelmet/èrzèseit a másik iránt? Előfordult veletek olyan, hogy valaki visszautasított, pedig èreztètek rajta, hogy vannak èrzèsei felétek?

Figyelt kérdés
Köszi előre is!
2022. júl. 19. 16:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ja, és ha ő a fiú, akkor lehet előfordulhat, hogy bizonyítani akkar. Meg lehet, úgy gondolja nem megfelelő az élethelyzete, ahozz, hogy legyen párkapcsolata. A megfelelési kényszer, a félelem, önbizalomhiány és az elutasítástól való félelem, nagyon mérgezőek.
2022. júl. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Úgy èrted, hogy nem sült belőle jó ki, hogy belementèl a kapcsolatba, ès úgy?
2022. júl. 20. 16:01
 13/14 A kérdező kommentje:

Igen, mondott olyat, hogy több időre van szüksége ehhez ez egészhez...

De hàt èn nem utasítottam el, èn kerestem őt meg, azok után, hogy kiadtam magamat, ès ő eltűnt.

Nem tudom, erre neki kellett volna ràjönnie, hogy kellek neki, mert nyilván így úgy èrzem, hogy nem. Ès koràbban is tűnt màr el egyszer, amikor szégyellte magàt, akkor is èn kerestem meg. Így nem lehet megoldani a problémáit, hogy folyton elmenekül előlük. Ezt a dolgot is meg kellett volna mondani a szemembe, ennyivel tartozott volna.

Ès màr lassan 3 hónapja történt az egèsz.:(

2022. júl. 20. 16:11
 14/14 anonim ***** válasza:

-"Úgy èrted, hogy nem sült belőle jó ki, hogy belementèl a kapcsolatba, ès úgy?"


Nem, arra értem, amikor összeszedtem magam és tettem erőfeszítést az érdekében, hogy hátha, minden jól alakul amikor szerelmes voltam. De nem ment jól. És még most is ideges leszek, ha ezeket emlegetjük. Most is úgy érzem, hogy fojtogatnak és nem kapok levegőt, mert felhoztuk ezeket.


Figyelj, ha szeretnél tőlem még kérdezni valamit, privátba szívesen válaszolók, mert te rendesnek tűnsz. De megmondom őszintén, hogy nem szívesen írok ki mindent ide, hogy mindenki tudja, hogy mit érzek. Főleg semmi személyeset, amiből belehetne azonosítani. Mert megmondom őszintén utálom, ha mások tudják, hogy mint érzek vagy, ha belelátnak a belső világomba.


Szerintem keresd meg, vagy béküljetek ki, vagy akkor mondja meg, hogy szakítani akkar veled. Ne hagyjon kételyek közt az biztos. Tudom, hogy azért fordítasz rám ennyi figyelmet, mert én komolyan meghallgattam a próblémád és, azért próbálok is segíteni, ha már magamon nem tudok segíteni, de én nem annyira szeretem, ha az érzéseim közé néznek be, mert félek attól, hogy elmeséljem mit érzek, hogy mit gondolnak mások ez miatt. Nem szeretem, ha tudják mi van a fejembe. Nem szeretem felidézni, hogy akkor mi volt. Mert újra azt érzem amit akkor éreztem. Hogy fulldoklom, és mintha, a gyomromban szorulna a levegő. És ennek az élménynek most is érzem a hatásait. És ez az egész mind onnan indul ki, hogy valami nincs renben velem, nem vagyok teljesen normális és gyenge vagyok.

2022. júl. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!