Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egyetemista fiúk! Ha távolabb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemista fiúk! Ha távolabb mentek egyetemre, mint ahol eddig éltetek, és megtetszett ott valaki, de úgyis elmentek egyetemre, akkor hagyjátok vele az egészet? Hogy úgyis lesznek csajok az egyetemen? Vagy hűek maradtok ahhoz, aki otthon tetszett?

Figyelt kérdés
Még ha nem is alakult semmi, mert alig ismertétek egymást?

2022. júl. 22. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mennyire tetszik a lány. Ha nagyon, akkor nyilván igyekszem tartani vele a kapcsolatot.
2022. júl. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Ha együtt vagyunk, akkor hű lennék hozzá.
2022. júl. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%
A férjemnek és nekem ugyanaz a szülővárosunk. Mikor megsimerkedtünk, ő már egyetemre járt, aztán én is elmentem. Az ország 2 végében éltünk, de mindig hazajöttünk egymáshoz.
2022. júl. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 hungarikum_202 ***** válasza:
Ahogy te érzed, gondolod.
2022. júl. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!