Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez a trükk működhet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a trükk működhet?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam aki már jó ideje tetszik. Élőben sokat nem beszéltünk, chaten se. Szeptemberig akartam várni vele, de most eszembe jutott egy trükk:

Ráírok azzal a kérdéssel, hogy nem őt láttam-e valahol a városban. Bármit válaszol, utána már el is kezdődhetne a beszélgetés. Szerintetek működhet, vagy teljesen esélytelen?

16/F



2022. júl. 27. 21:34
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket, de végülis csak simán rákérdeztem, hogy hogy telik a nyár. Nem akartam belemenni ilyen kamu kérdésekbe.
2022. júl. 28. 20:09
 12/23 anonim ***** válasza:
51%
Es milett?
2022. júl. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Még nem látta. Nem baj, nem siettetem. Biztos elfoglalt. Majd megírom, ha lesz eredmény.
2022. júl. 28. 20:51
 14/23 A kérdező kommentje:
Osztálytársam beírt az osztály csoportba, és azt már ő is látta. Ezek szerint elérhető volt, de még nem nézte meg. Vagyis szinte biztos, hogy nem érdeklem.
2022. aug. 1. 09:42
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Hat akkor sajnos nem erdekled.

Nem baj, fel a fejjel, van meg hal a vizben, ne fecsereld tovabb az idod.

2022. aug. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Furcsa, mert mikor elküldtem neki, sokáig gyomorgörcsöm volt, gyors szívverés (szokásos izgulás), viszont ahogy szembesültem a szomorú valósággal, relatíve hamar el tudtam engedni. Ez mitől lehet? Alapvetően azt jelentené, hogy annyira nem is jött be nekem, de korábban meg pont, hogy ellenkezőjét tapasztaltam.
2022. aug. 1. 14:15
 17/23 A kérdező kommentje:
Szeptemberben még próbáljak vele beszélgetni, vagy végleg engedjem el?
2022. aug. 2. 21:28
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Engedd el. Ha most nem erdekled akkor egy honap mulva se fogod.

(Bocsi, ne haragudj ram de jobb igy megfogalmazni)

2022. aug. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Magyarul ha most szarik rám, akkor abszolút nincs több esélyem. És amit 16-osban írtam?
2022. aug. 2. 21:43
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Na nem írt?

Amúgy esély mindig van, de ha több esélyt akarsz akkor megkell változz, amit nem ajánlok.


Nálam ez alapból offos mert aki egy válaszra nem méltatja az embertársát abban én már nem látok potenciális barátnő jelöltet.

2022. aug. 3. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!