Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem érzek ÚGY?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érzek ÚGY?

Figyelt kérdés
Van egy pali, 10/10 nekem való kb tökéletes teljesen imadom ahogy van megsem erzem azokat a k*rva pillangokat, pedig mar sok ideje kavargatunk, mi a fát csináljak? Kell , akarok vele lenni megsem erzem azt a hasamban meg mittudomen, kiölték belőlem, vagy majd jonnek kesobb?

2022. júl. 27. 21:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem kell minden hülyeséget elhinni tiktokrol es a filmekbol.Lehetsz szerelmes,vagy bejohet valaki anelkul h ereznel pillangokat.Nekem is csak az elso szerelmemnel volt a tobbinel nem.Szerintem ne gondold ezt tul ha tenyleg tokeletes ahogy mondod kulsore-belsore akkor ne cseszd el a lehetoseget mert kesobb rohadtul banni fogod.
2022. júl. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Többször voltam már komolyan szerelmes. Nem mindenkinél éreztem a pillangókat, vagy hogy zavarba jönnék.

Az egyik fiúnál egyáltalán nem éreztem semmi ilyesmit, mégis tudom hogy szerelmes voltam belé.

Megint egy másik srácnál mindig totál zavarba voltam, néha éreztem a pillangókat stb.

Volt egy srác akinél meg totál zavarban voltam mindig, ha hozzám ért áramütészerű érzést éreztem. És ez csak vele volt.

Aki még most tetszik néha zavarban vagyok ha valami olyat csinál, de általában nem.

Tehát nincs semmi baj ha nem érzel pillangókat, minden embernél más hogy mit érzel a közelében. Attól még hogy nincsenek pillangók lehetsz szerelmes.


17/l

2022. júl. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!