Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Üdv mindenkinek:) Van egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üdv mindenkinek:) Van egy làny osztàlytársam, akibe elèg durván beleszerettem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
18 èves fiu vagyok és van egy lány akibe előző tanèvben elegge belezugtam. A probléma az h van baratja akivel mar tobb eve egyutt van. Latszolag nem vmi viragzo kapcsolatban vannak, a kezet nem fogjak meg egymasnak stb… de ez köztudott nem csak èn latom igy, hanem masok is… Az oka ami miatt belesetem a lanyba az az h feltunoen elkezdett nyitni felèm. Figyelmes velem, dolgozatnal felajanlja nekem h segit stb… meg ami èrdekes h sokszor azon kapom h engem bamul egyfolytában. A képem is likeolja, amit másoknak nem szokàsa. + hasonlo beallitottsagu mint èn. A kèrdèsem h mit ajanlotok mit tegyek? Nagyon szeretem csak rà gondolok. Ès nagyon hiányzik, alig vàrom h ujra lassam szeptemberben. Vmit lepnem kéne mert utolso év jön… Valaszokat elore is köszönöm.

2022. aug. 10. 16:02
 1/5 anonim válasza:
23%
Szia! Sztm írj neki mert velem is ez volt es irtam neki. Eggyutt vagyunk azóta
2022. aug. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Addig csak barátként legyél mellette, ameddig kapcsolatban van. Ha szakítanak, akkor lépj csak.
2022. aug. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi vàlaszokat:)
2022. aug. 10. 19:52
 4/5 anonim ***** válasza:
semmit
2022. aug. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem hívd félre valahova ahol csak ketten vagytok és mond el neki vagy kérdezd meg, hogy tetszel-e neki!
2022. aug. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!