Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A korkülönbség mennyire akadály?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A korkülönbség mennyire akadály?

Figyelt kérdés

16L vagyok és egy 10évvel idősebb férfi tetszik már több mint fél éve. Megfogott benne valami, és amikor találkozunk mindig olyan szépen mosolyog rám. (Egy igazáncsak normális emberről van szó) Néha úgy érzem ő is ad jeleket, de tudja hogy nem közeledhet mivel ennyivel idősebb. A szüleim ismerik, de nem tudom mit szólnának ha lenne köztünk valami. Egyenlőre várok ameddig idősebb leszek, aztán meglátom alakul e belőle valami.

Tanácsok, saját tapasztalat?



2022. aug. 18. 21:29
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
93%
Elég nagy akadály tud lenni, pláne ennyire fiatalon.:/
2022. aug. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem mindenképp várjatok, amíg 18 nem leszel. Ha még akkor is akarod, és ő is, akkor hajrá.
2022. aug. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
76%

Én 17L vagyok, és nekem is sokszor (szinte mindig) idősebb férfiak jönnek be. Van már tapasztalatom is a dologgal, sajnos.

Akármennyire érettnek érezheted magad, lehet hogy a korosztályodhoz képest mondjuk az is vagy, de egy ennyivel idősebb férfi nagyon nem a te szinteden van. Ha tetszik, flörtölgethetsz, vagy tőlem akár le is feküdhetsz vele (ha tudsz figyelni a védekezésre, mert sok srác, vagy idősebb férfi is simán szarik bele, megszakítás, aztán a Szentlélek majd hátha segít), azt csinálsz amit akarsz, de érzelmeket ne táplálj felé, és ne menj bele semmilyen kapcsolatba, mert idővel megbánod, vagy ha nem bánod meg az mégrosszabb, mert akkor fel sem ismered milyen beteg a dolog. Amelyik férfi kapcsolatot is akar egy ilyen fiatal lánnyal, az kattos, ebben biztos lehetsz, hiába tűnik először normálisnak, meg lehet alapvetően kedves ember, de valami nagyon félrement nála.


Úgy tűnik hogy a kiszemelted is tudja hogy nem lenne jó ötlet, szóval ténylegesen normális, és hogy várni szeretnél azt nagyon jól teszed, viszont várhatóan még elég sok ideig nem lesztek egy szinten sajnos.

2022. aug. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
12%
3 as, nagyon eltulzod a dolgot. Nem kattos az a ferfi aki 10 vagy 20 evvel fiatalabb lanyt szeret meg. Csak az a lany legyen meg 16 vagy inkabb 18 es tiszta erzelmeket taplalnon, nem szexre epiteni. Es kerlek, az Ur Szent Nevet ne ejtsed ki ilyen szovegkornyezetben. Koszonom.
2022. aug. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
82%

kérdező, igazat ír 3-as.


fogd fel úgy, ha egy 26 éves felnőtt férfi egy még javában kiskorú 16 évesre bukik, az nem egészséges, szólaljon meg a fejedben a vészcsengő, h. ez gáz.


sajnos nagyon sok naiv fiatal lány egy ilyenre úgy tekint, h. az egóját táplálja, többnek, jobbnak, felnőttesebbnek érzi magát egy idősebb férfi figyelmétől, pedig sokkal jobb volna, ha ilyenkor az tudatosulna, h. mennyire kiszolgáltatott, védtelen és kihasználható vagy, ha nem figyelsz.


tanácsaim:


1. kettesben soha ne maradj vele, ez vonatkozik arra is, h. ne ülj be a kocsijába.


2. ha face-en, instán bejelöl, ne igazold vissza. még akkor sem, ha megsértődik. telószámodat meg végképp ne add meg.


3. soha küldj neki meztelen képet magadról.


4. beszélj legalább egy embernek arról akiben megbízol, h. úgy érzed, felfigyelt rád. legyen vki, aki tud még erről.

2022. aug. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
92%
4-es, nincs igazad! 3-as nagyon is jókat írt! szólásszabadság van, leírhatja akár az összes szent nevét is, nem blaszfemikus értelemben tette.
2022. aug. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim válasza:
0%
De igen igazam van, az pedig nem szolasszabadsag hogy az Ur Nevet tiszteletlenul hasznalja! Vilagos? Regen felnott vagyok mar! A 3 as tobb rosszat irt mint jot. Pl. Hogy lefekudhet vele. NEM! Es Te pedig 6 os, ne probald azt partolni, ami jogilag is tilos es serti a kereszteny erzuletet! Remelem ertesz, ha gondod van, privatot irj, elmultam tinikorú és van ralatasom.
2022. aug. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
89%

Köszi #5 és 6 :)

#4 is 100% hogy egy olyan férfi aki tinilányokra bukik, és próbálja normalizálni a dolgot.

Ráadásul valszeg van vagy 40 éves hogy vallásos marhasággal jön. A templomban mit szólnának ha kiderülne ha egy 16 évest kiscsajt dugnál? :D

2022. aug. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Oh, #7, le nem feküdhet vele, csak úgy hogy közben tönkreteszi a férfi lelkileg és manipulálja? Köszi a tájékoztatást :D
2022. aug. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

7


én is felnőtt vagyok, semmi baj ezzel, h. abban a kontextusban megemlítette istent. nem istenkáromló volt!

ha téged zavar, el lehet menni a kérdés alól, ez nem vallásos topic! ha te fundamentalista keresztény vagy, egyéni szoc. problem.

nem kell ehhez mindenkinek igazodnia!

2022. aug. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!