Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A korkülönbség mennyire akadály?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A korkülönbség mennyire akadály?

Figyelt kérdés

16L vagyok és egy 10évvel idősebb férfi tetszik már több mint fél éve. Megfogott benne valami, és amikor találkozunk mindig olyan szépen mosolyog rám. (Egy igazáncsak normális emberről van szó) Néha úgy érzem ő is ad jeleket, de tudja hogy nem közeledhet mivel ennyivel idősebb. A szüleim ismerik, de nem tudom mit szólnának ha lenne köztünk valami. Egyenlőre várok ameddig idősebb leszek, aztán meglátom alakul e belőle valami.

Tanácsok, saját tapasztalat?



2022. aug. 18. 21:29
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
89%

Beteg dolog..

a férfi ilyenkor szerintem csak egy kislánynak tekint rád hiszen az is vagy..

Max megd*g párszor oszt cs

2022. aug. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
25%
Volt már korombelivel is sok sok éves kapcsolatom, és ennél nagyobb korkülönbséggel is, mint a kérdezőé, hasonló korban. Komoly volt, őszinte, építő, és jó. Kattos pedig nem vagyok. Tehát továbbra is emberekről van szó, és az ő érzéseikről, illetve azok megéléséről. A kor leginkább kifelé egy releváns faktor, kapcsolaton belül nem számít szinte semmit.
2022. aug. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
81%
Ennél nagyobb korkülönbséggel, hasonló korban? Ráadásul azt mondod nem számít szinte semmit? És szerinted nem vagy kattos? 😂😂 pofám leszakad
2022. aug. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
4%

#13


Ha számodra a kattos annyit tesz, hogy nyitott nagyobb korkülönbségre, akkor valóban az vagyok. :) De az élet kb minden területén kiegyensúlyozott és elégedett vagyok, és én egy konvencionális értelemben vett kattost nem így képzelek el.

2022. aug. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
84%
#14 Sok kattos ember sikeres és elégedett az életével, nézd meg a politikusokat pl, vagy azokat a gyilkosokat, pedofilokat, akik még mindig szabad lábon járkálnak.
2022. aug. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
67%
Ha boldogok vagytok nem akadály.
2022. aug. 19. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
89%

Sokan félreértették, nem a pasi hajt a csajra. Olvassátok el a kérdést.


Ezt a kérdést nem pasi oldalról kell megközelíteni. Semmit nem tett eddig.

Ha elcsábítja a 16 éves lány és nem tud ellenállni akkor már lehet boncolgatni ki milyen mértékben felelős ezért. De természetesen a "felnőttnek" tehát az idősebbnek kell, hogy annyi esze legyen, nem megy bele egy ilyen viszonyba. Igaz ez akkor is ha a fordított a helyzet, tehát a csajt idősebb.

2022. aug. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire tudja, hogy tetszik neked?
2022. aug. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
69%

Lol. Felnőtt embernek mondja magát az, aki szavakat védelmez, hogy lehet-e használni vagy nem 😃😃 istenem de ostoba ember az, aki még szó szerint értelmezi a bibliát, és hisz ezekben keresztény vallásokban.

Bocsi, nem a kérdésre reagaltam, csak egy buta kommentelőre

2022. aug. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt idősebb párom,mikor 19 voltam. 15 év korkülönbség. Eleinte jó volt.

Később elég sok vitánk volt abból,hogy lenéző volt a korom miatt. "Te ezt nem érted,nincs tapasztalatod" "honnan tudnád túl fiatal vagy még"

Folyton azt éreztette velem,hogy tapasztalatlan és butus vagyok.

A másik meg,hogy ahogy öregedett,úgy lustult. Nem akart eljárni velem sehova,nem volt igénye a szexre. Maradjunk otthon,szüljek neki gyereket,mert ketyeg az órája.

Szóval én nem ajánlom.

2022. aug. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!