Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A korkülönbség mennyire akadály?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A korkülönbség mennyire akadály?

Figyelt kérdés

16L vagyok és egy 10évvel idősebb férfi tetszik már több mint fél éve. Megfogott benne valami, és amikor találkozunk mindig olyan szépen mosolyog rám. (Egy igazáncsak normális emberről van szó) Néha úgy érzem ő is ad jeleket, de tudja hogy nem közeledhet mivel ennyivel idősebb. A szüleim ismerik, de nem tudom mit szólnának ha lenne köztünk valami. Egyenlőre várok ameddig idősebb leszek, aztán meglátom alakul e belőle valami.

Tanácsok, saját tapasztalat?



2022. aug. 18. 21:29
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
65%

#20


Mondjuk úgy, hogy rosszul választottál párt. És ennél több konklúziót nem érdemes levonni egy darab mintából. Aki 34 évesen bepunnyad, ott gondok vannak, én aktívan járom a világot, építem magam és a cégeim, bulizok, stb. Ismét egyénekről beszélünk, és kár belekeverni az életkort.

2022. aug. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
34 éves korában még ő sem volt bepunnyadt,ugyanolyan volt mint te:D közel a 40-hez már megváltozott minden, amire én sem számítottam. De persze ez is emberfüggő,én csak a tapasztalatomat írtam le. Az ember nem számít rá,hogy a párjával akivel remekül összeillik,később szépen lassan minden megváltozik.
2022. aug. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Te az ellenpéldája vagy egyelőre,de nagyon sokan vannak,akiknél 35 felett megáll az élet. Sajnos.

Szintén vannak olyanok is,akik ezt nem engedik meg maguknak még 60 évesen sem,és kiélvezik az élet minden egyes pillanatát.:)

2022. aug. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
88%

Néha kicsit furcsák a lányok, úgy 16 éves kor körül is.

Kedves barátom aki nálam 7 évvel idősebb, lányával aki a történet idején 18 éves volt, nagyon jól megértettük egymást. Én akkor 28 voltam (ff). Sokat dumáltunk vegigröhögtünk fél napokat, ruhákat vásároltunk (én neki nem vásároltam semmit mert iszonyat tele volt/van lével, de ha ettünk, ittunk én hívtam meg), Bécsben tanult egyetemen,nem megy/ment rosszul a családnak.

A lány iszonyat jól öltözött, elegáns volt mindíg, forogtak utánna a pasik megállás nélkül. Dekoratív jelenség volt zavarba ejtően az (most is) értve mindent ezalatt. Nagyon jó barátok voltunk, vagyunk de akkoriban (sem) értette félre a helyzetet egyikünk sem,bár nekem ez néha nehezen ment de olyan felhőtlen laza volt az együtt töltött idő, hogy intim kapcsolatra nem került sor és kibírtuk így is. Nem is nagyon akarta a lány amennyire emlekszem (én azert nem biztos, hogy ellen tudtam volna állni ha komolyodik az ügy de a laza flörtöknél megmaradtunk ).

De nem is ez a lényeg.

Akkoriban egyik nap elmesélte, hogy kikezdett apja egyik apja korú barátjával csak úgy szórakozásból.

Elég durván kikezdett vele. A férfi azt se értette, hogy most mi van??? A lány pedig attól tartott csak, hogy apja meg ne tudja. Akkor egy hosszabb beszélgetés során elmondtam neki, hogy mi minden mehet tönkre ezen a kis "játékon". Igaz történet, van ilyen, és a lánynak csak egy egobomba volt ami a másik félnek gondolom megpróbáltatás, bárhonnan nézzük is.

2022. aug. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
86%

5!


Ha csak megdugni akarja, akkor egyáltalán nem kattos, mert a csaj bőven 14 v felett van.

2022. aug. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
86%

24!


18 éves volt a csaj. Az már egyáltalán nem gyerek.

2022. aug. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
75%
Nos, nem a kor külöbséggel van a baj egy kapcsolatban, hanem minden esetben valamelyik féllel. Az én esetem a bizonyiték erre. A volt nejem és közöttem 25 év a korkülönbség. Én persze sejtettem, hogy ez nem tart örökké, de hát a szerelem..............belevágtam és 10 év után /kiváló 10 év volt/ gyereket akart az exem, holott megbeszéltük, hogy na gyerek az nem lesz ! Persze lett, sőt esküvő is Erdélyben a keresztelővel együtt templomban, majd nagy buli Magyarországon. Ujabb 10 év telt el szerintem kiválóan, erre a fiunk is tanu volt. Aztán 11 éve Ausztriába költöztünk és abajok akkor kezdődtek. Őt éve tudtomon kivűl a nagyravágyó exem szétrakta a lábait egy tőlem 10 évvel fiatalabb osztrák nyuggernek aki ugye akkor 60 éves volt. míg az exem 45. Vagyis nem korban hozzáilló potyásra vágyott, hanem mert az osztrák és több a nyugdija mint nekem és hát ha elveszi akkor még osztrák is lehet a tatabányai lány. Azután két éve lebuktak de a gyáva szar labanc akkor nem merte felvállalni őnagyságát és visszakönyörögte magát, mondván megtanúlta a leckét ! Mentek a dolgok úgy-ahogyan heti szinten mondogatta, hogy szeret engem csakhát ő ilyen. Közben a labanc felszedte az exem egyik magyar barátnőjét akihez oda is költözött. Csakhogy fél év után a barátnő rájött, hogy a labanc egy szemét, emberileg beteg ember, akitől szabadulnia kell, és azonnal kirúgta, a labanc közben folyamatosan irogatott neki, hogy öngyilkos lesz ha nem fogadja vissza, stb.stb. A barátnő nem fogadta vissza és akkor a labanc elkezdett ráirogatni az exemre aki persze fogadó kész volt ??? Holott tudta az egész liezont a barátnőjével. Elkezdetek ujra járni és fél éve bejelentette az exem, hogy kész vége a labanccal fog élni én mehetek ahová akarok. Közben a labanc tovább irogatott a magyarországi barátnőnek, hogy egy szavába kerül és már költözik is vissza, ezt a barátnő az exem tudomására hozta aki persze mindent megbocsátott, mert hát ő boldog akar lenni. Én vissza költöztem Magyarországra, nem öltem meg öket, de kegyetlenül megbántam azt a 25 évet !!! Most próbálok keresni valakit aki megérdemli, hogy szeressem. Ezt azért meséltem el, mert nem a korkülönbség volt a válás oka, hanem egy emberileg selejt nő nagyravágyása. A séusszpoén: A fiam aki velük maradt elmondása szeint, sokkal jobban nézek ki még mindig mint a labanc akinek már kettő agyvárzése volt és cukros stb. Én meg még gyógyszert sem szedek.....................
2022. aug. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
82%

27!


Ez a fiatalabb nő egyik átka, hogy jobban félrebszik. Mondjuk ez nem korfüggő. De te is hibás voltál, hogy többször visszafogadtad. Láthatóan semmit nem tanultál, mert még mindig keresni akarsz valakit, aki ”szeret”.

2022. aug. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!