Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 4 év korkülönbség működhet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 év korkülönbség működhet?

Figyelt kérdés

Egy 19-20 éves egyetemista srácot mennyire érdeklik a náluk fiatalabb lányok? Vagy általában hogy reagálják le az ilyesmit?

Köszi a válaszokat :)


2022. aug. 24. 21:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%

tehát te 15-16 vagy?

hidd el, az egyetem az más világ, rengeteg csaj van ott, okosak, izgalmasak, szépek, tud onnan választani magának egy egyetemista, te meg maradj meg a saját korosztályodnál.

még kiskorú vagy, nem kéne egy felnőtt ffi.-val járj.

2022. aug. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
12%
Simán működhet
2022. aug. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
34%
Teljesen rendben van. Nekem 23 évesen volt 17 éves barátnőm és nem érződött a korkülönbség.
2022. aug. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%

Egyetemista vagyok, másodévet kezdem, nem akarok kislánnyal járni, vagyis kiskorúval.

1-nek igaza van, van felhozatal.

Kérdező te most kezded a gimit vagy a 10. osztályt, nincs sok közös ebben egy egyetemistával, az már más szint.

Meg mit csinálnátok együtt?

Mivel 18 év alatti vagy, csomó dolgot nem tehetsz meg, amit egy nagykorú igen.

2022. aug. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%

3

valszeg azért nem érződött a korkülönbség, mert agyilag azon a szinten voltál.

de egy egészséges, normális 23 éves férfi nem feltétlenül akar egy 15-17 évessel együtt lenni.

mindig a pszichésen vagy pszichoszexuálisan megrekedt férfiak kezdenek tinikkel.

2022. aug. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
39%

22 éves baràtom összejött velem, mikor 16 voltam. Tökéletes ez a különbség szerintem, bár kell hozzá, hogy igyekezzetek kicsit egymás szemével is nézni, megérteni a másik problémáit, még akkor is, ha az egyiknek pl a melóban vagy egyetemen vannak gondjai, a másiknak meg a matek tz vagy egy tanár a suliban, bármi. Mi mindent meg tudunk beszélni egymással, tanácsot adni, támogatni, így pedig simán működik a kapcsolatunk. Egyébkent ismerkedtem már szinten 20-21 éves pasival barátom előtt, vele se a korkülönbség miatt nem lett semmi. Szóval működhet igen, és van is rá példa.

17l (baratom 23f)

2022. aug. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
45%

Ilyen korban sok lenne

De ha 17-18 lennel, akkor siman megismernelek

2022. aug. 25. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
43%
Ennyire fiatalon ez még sok lehet.
2022. aug. 25. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
45%

Hogy mondjak valami pozitívat is:

Barátnőm húga 17 éves és egy 19 éves sráccal jár.

Igaz a srác most megy egyetemre, és több, mint 1 éve ismerik egymást szóval mindketten középiskolások.

Kicsit ködösítesz az életkorokkal.

19-15 nem biztos hogy működne.

19-16 vagy 20-16 talán, ha a srác maga érettlen a kortársaihoz képest.

Ha nagyon szeretnéd hogy összejöjjetek akkor hajts rá és nézd meg hogy mi történik.

Lehet hogy alapból nem "látna" téged de ha megmondod neki hogy bejön neked az lehet felkapcsol valamit a fejében

2022. aug. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
45%
Működhet
2022. aug. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!