Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok olyanba,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok olyanba, akibe nem lenne szabad, mit tegyek?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. Ebben a hónapban jártam egy tanfolyamra,ahol egy fiú padtársam volt. Nagyon türelmes volt velem meg segítőkész, jó humora volt, állandóan ökörködtünk, de el tudtam neki mondani elég komoly dolgokat is és mindig meghallgatott, segített, tanácsot adott. A tanfolyamnak ma lett vége. Ismerősök vagyunk Facebookon, de már most nagyon hiányzik. Félek, hogy teljesen elválnak így az útjaink, és sokáig lesz még ez a rossz érzésem. A fiúnak járt még a tanfolyamra 4 lány barátja, akikkel összebarátkoztam és velük meg is beszéltük, hogy össze fogunk járogatni ezután is. Szerintetek mi lesz ebből? Vagy lehet nem is szerelem, amit érzek, csak üresség? Nem tudom. Bizonytalan vagyok. Mit tegyek?

2022. aug. 25. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

Nemsokára kezdődik a suli és új ingereket kapsz új emberektől.

Gondolom jól esett hogy normálisan állt hozzád, hogy törődött veled.

És kicsit talán szerelmes is lettél. :)

Kíváncsi lennék a srác mit gondol erről?

2022. aug. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
miért nem lenne szabad szerelmesnek lenned belé? van bnője? vagy idősebb nálad?
2022. aug. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek #2vel, miért ne lenne szabad? A föntiek alapján nem látom kifogását
2022. aug. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nincs barátnője, de sok lánynak csapja a szelet egyszerre, viccből. Nekem is, de ugye nem lehet tudni, hogy mikor szórakozik
2022. aug. 25. 17:31
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért ne szabadna? Akkor nyugodtan legyél szerelmes belé, és ha nem jössz be neki, akkor van még sok hal a vízben (pl suli)
2022. aug. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"nem lehet tudni, hogy mikor szórakozik"

Mindig.

2022. aug. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!