Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez több mint barátság? Vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez több mint barátság? Vagy lehet belőle tobb mint barátság?

Figyelt kérdés

1 éve ismertem meg a legjobb fiu barátomat/legelso "szerelmemet". Nekem mar elejetol kezdve nagyon tetszett, viszont o akkor meg nem mutatott úgy nagyobb erkdeklődést irantam. Viszont április ota, egyre többször talalkozunk,egyre tobbszor ir,felhiv. Júliusban elmentem egy honapra külföldre, akkor is minden nem irt,sokszor irta hogy vigyazzak magamra, erdeklodott hogy milyen napom volt. Julius kozepen mar annyira hianyzott nekem, hogy irtam neki, hogy "nagyon hianyzol es varom mar hogy talalkozzunk." amire ő csak enniyt irt: Szeretlek.


Es amiota itthon vagyok, minden nap talalkozunk, elkiserjuk egymat barhava ha valakinek valami dolga van, ha, ki kerjuk egymas velemenyet.


Szinte minden kozelembe élő ember tudja, hogy én haptefóbiás vagyok (félek,szorongok es nem szeretem ha hozzam ernek, kozel vannak hozzam/nagy a tömeg, gyerek kori traumak miatt) es ezt ő is tudja.


Viszont kb. 1 hete akar hanyszor talalkozunk, bucsuzaskor megkérdezi es ovatosan megölel, simogatja a combom, es a kezemet is neha megfogja,kozelebb ul hozzam es a vallamra hajtja a fejet,jatszik a hajammal.


Lehet ebbol valakinek az esik le, hogy biztos tetszek neki, viszont o azt mondta hogy nem tetszik neki senki és rá ér még hogy baratnoje legyen.


(1 evvel fiatalbb nalam, a novere a legjobb baratnom, az unokatesoja az oszt.tarsam, es az iskolaba is sokan hiszik hogy együtt vagyunk, tanarok is es a szuleink is)


/Nagyon meg koszonném a valszokat, hogy ti így kivulrol hogy latjatok/



2022. aug. 30. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Már javában több, mindkét részről, csak ő még fél bevallani. Ennek több oka is lehet: a nővére, az a bizonyos traumád pl.
2022. aug. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Ez már szerintem több, csak ő egyszerűen gyáva.:/
2022. aug. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Féltek egymásnak bevallani az érzéseiteket.
2022. aug. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez már több mint barátság szerintem csak nem meri bevallani.
2022. aug. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
szerinteem is főleg ha ilyen tartósan és intenzíven érdeklődik irántad
2022. aug. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!