Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

A story a következő (16/F)


Van egy évfolyamtársam (szintén srác), akivel szinte alig beszélek, de jóban vagyunk (10.-esek). Idén jött az osztályába egy új lány. Németen vagyunk összevonva, akkor talákozunk, a lányt is ott láttam először. Első találkozáskor még nem beszéltünk egymással. Nap végén bejelöltem Fb-on, visszajelölt, egész este írogattunk.


Másnap talákoztam vele a lépcsőfordulóban, a fiú wc mellett. Bele se gondoltam, hogy mégis miért várakozik ott, egyből odamentem hozzá, hátha tudunk váltani pár szót. Láttam rajta, hogy zavarban van, akkor még nem tudtam miért. 1p múlva megjelent a másik srác, akire addig várt. Kezet fogtunk és elmentek.


Sikerült mindkettőnket zavarba hoznom. Ezután már nem írtunk egymásnak, de akárhányszor találkozunk, köszönünk. Ma németen is többször egymásra néztünk annak ellenére, hogy mindig amellett a srác mellett ül, és sokszor (nem mindig) együtt mennek. A sráccal nem változott a viszonyom, de nem tudom, hogy a lánnyal mi újság. Kezdemnényeznék, de így nehéz lesz.


Mi tévő legyek? Engedjem el? De láttam, hogy ő is néha keres a szemével.

Vélemények?


Megjegyzem, hogy általában elég kevés önbizalmam van, ezért már az is csoda, hogy írtam neki. Az meg már nekem is meglepő volt, hogy csak úgy oda mertem menni hozzá.

Ja, és amúgy a srácnak nem volt semmilyen reakciója, mikor kijött a wc ről, szerintem fel se tűnt neki, hogy mi történt.



2022. szept. 9. 19:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a sráccal együtt van, de emelett imponál neki, hogy bejön neked.
2022. szept. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
volt már kérdés
2022. szept. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

#1 Jó tudni :D


#2 Biztos hogy nem, mert először írtam ki

2022. szept. 9. 21:55
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mit veszíthetsz
2022. szept. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
0%
szerinted te helyesebb vagy a másik srácnál?
2022. szept. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

4-es 5-ös

Nem arról van szó. Ők osztálytársak, együtt vannak majdnem egész nap. Velem meg max szünetben tudna találkozni. Ráadásul már biztos, hogy elkezdett kialakulni közöttük a kapcsolat.

2022. szept. 9. 22:38
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt azért jó lenne kideríteni, hogy közöttük milyen kapcsolat van. Addig én nem lépnék semmit; mivel elég kellemetlen lenne utána a helyzet. Esetleg ha újra beszélgetsz vele valahogy próbáld meg kideríteni, hogy mi a helyzet közöttük.
2022. szept. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
45%
miért nem írsz rá csajra?
2022. szept. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
7-es Igen, ezt valóban jó lenne tudni, én mondjuk inkább a sráctól kérdezném meg. Majd valamikor hétfőn szóba hozom nála.
2022. szept. 10. 07:30
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól függően dönts, hogy együtt vannak-e.
2022. szept. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!