Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nyár óta tetszik egy lány és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyár óta tetszik egy lány és nem tudom mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Nyár óta tetszik egy lány, közösségi médiában ismertem meg még Július fele. Ráírtam elkezdtünk beszélgetni, már akkor nagyon bejött, nyáron egyébként nem sokat beszéltünk aztán kiderült hogy ő is oda fog járni suliba ahová én.Volt nyár végén egy falunap amin össze futottunk, és gyakorlatilag akkor jöttem rá arra hogy rettenetesen tetszik nekem, viszont nagyon sok palival beszélgetett egyszerre(már akkor is).Aztán volt egy vitánk, amit elég hamar meg tudtunk beszélni, és utána én azt hittem hogy van nála esélyem, ölelgetett stb. Viszont ma elvitte egy csávó randizni és ez most nagyon fáj nekem ez az egész.Nemtudom mi tévő legyek maradjon a barátom, vagy végleg engedjem el és ne is koszonjek neki meg semmi?:((

Egyébként 14 a csaj ha ez jelent valamit én meg 16



2022. szept. 12. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még várd meg mi lesz vele és a sráccal utánna akkor is meg tudod szakítani vele a kapcsolatot.
2022. szept. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Én sosem fogom megérteni mire vártok. Mégis mire vártál eddig? Sültgalamb? Más tökös volt, elhívta, már jó eséllyel a bugyiját is lemarcangolta. Evvan. Kompetitív játék. Ha szingli marad, ne totojázz.
2022. szept. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy randizni vitte még nem lesznek egy pár szerintem amíg azt nem mondja hogy foglalt próbáld meg
2022. szept. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%

Nem téged választott. Ennyi.

Attól miért ne maradhatna haver?

Hogy ölelgetett? Baráti, haveri alapon is ölelgethet egy lány.

Ígért valamit? Nem? Akkor miért haragudnál rá?

Az ember sok mindenkivel beszélget, akár falunapon összefut ezzel-azzal. Hogy történetesen férfiakkal is, nincs jelentősége: volt szomszéd, kolléga, iskolatárs, XY rokona, stb.

Ha pedig mással randizik, nem veled, tiszta sor. Nem vonzodik hozzád, csak barát, haverként tekint rád. Erről ő sem tehet, te sem.

2022. szept. 16. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

en mar ugyan joval idosebb vagyok (Luke, én vagyok az apád! XD), de tudom, hogy 16 évesen mekkora lúzer voltam csajozás terén, így azt javaslom, te ne kovesd el az en hibamat es ha a randija nem jol sikerult, akkor hivd el te randizni. tegyel egyertelmu jeleket, "légy macho".

Én mindig csak totojáztam, meg finom celzasokat tettem (meghivtam egy teara, masoltam neki egy kazettat, stb), de soha nem mertem a szemebe mondani egyiknek sem, hogy figyu, nagyon tetszel nekem, szivesen megismernelek vagy ilyesmi.

szoval ha meg szabad, akkor hivd el, add a tudtara egyertelmuen, hogy bejon neked es majd latod. nem kell ajtostul rontani a hazba, de biztos legyen afelol, hogy neked mik a szandekaid.

ha meg osszejott a pasival, akkor amig jarnak felejtsd el, ne baratkozz vele, mert te sosem fogsz baratkent gondolni ra (ha ennyire tetszik)

sok sikert:)

2022. szept. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%

Sok kislány élvezi, hogy sok srácnak tetszik, mindenkivel flörtölget, de 14 évesen valószínűleg nem enged egyiknek sem semmi komolyat.

Ha ráijesztesz azzal, hogy belezúgtál, lehet, hogy ő fog téged "offolni".

Az meg egy marhaság, hogy bevágod a durcit és nem köszönsz neki, gyerekes viselkedés, játszmázás. Veszíteni emelt fővel kell, mosolyogva, nem a sarokba húzódva, keseregve.

2022. okt. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%

"és utána én azt hittem hogy van nála esélyem, ölelgetett stb."

Akkor kellett volna lekapnod, rögtön kiderült volna, hogy akar-e tőled valamit, vagy csak haver vagy neki.

2022. okt. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Eszembe jutott a kérdésedről egy vicc, benne a válaszom... :)

Melyek a világ legtétovább élőlényei?

A mitévő legyek...

2022. okt. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!