Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valaki tud tanácsot adni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki tud tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Van egy fiu aki 21 éves,én 17(nemsokára 18) azthiszem nagyon kkedvelem,és tetszik is. Viszont egy barátom azt mondta ne csináljak semmit és ne kedvelljem mert sok az a 4 év,és az nem normális,beteges. Ez igaz?

2022. szept. 21. 17:45
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
62%
Ja mindent értek, hát a betegestől messze van. Ha 14-15 lennél akkor tényleg gáz lenne de így semmi nincs benne.
2022. szept. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
62%

Mint az előző hozzaszolok írták a négy év nem sok (persze ha 13,14 éves lennél más tészta lenne).

A barátnőd szerintem irigy, vagy féltékeny mert neki is bejon a fiú, úgyhogy ha osszejonnel is a pasival figyelj rá oda!

Hmm, igazából nem voltam olyan helyzetben hogy kezdemenyeznem kellett volna soha, de ha van hozzá bátorságod hajrá.

Viszont véleményem szerint ha tényleg tetszel neki előbb utóbb szólni fog.

Én személy szerint nem kezdeményeznek, ne hogy azt higyje hogy 'de oda vagyok érte' meg ha a valóságban úgy is van xD, hadd fojjon a levében egy kicsit.

Ne felejtsd el mindig az kell a legjobban ami nem lehet a miénk... Kvázi a Tiltott gyümölcs a legizletesebb.

A helyedben adnám neki a jeleket, egy kicsit flortolnek, hogy felturbozzam, míg a végén nem tud mást csinálni mint randira hívni. XD

2022. szept. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:

Hát a helyzet h nem a legjobb barátomnak nem tetszett az ötlet h 4 évvel idősebb a fiu. És a legjobb barátom fiu...

..

Viszont tegnap este vettem a batárságot és elmondtam h nagyon szeretek vele beszélgetni és nagyon megkedveltem,azt mondta h értékeli nagyon hogy elmondtam, és azt mondta ma viiszatérünk ehez a beszélgetéshez,látszolag örült neki..de félek kicsit azért..

legfőképp azért léptem mert a honvédségnél dolgozik,október 5.én mennek ki határra,és mindenképp el szerettem volna neki mondani...

2022. szept. 23. 11:33
 24/35 anonim ***** válasza:
41%

Ne haragudj, de azt írnod kellett volna, hogy fiú a haverod, így változik a sztori, lehet kedvesem hogy bejossz neki xD

Viccen kívül...

V tényleg csak nem akarja hogy csalodj, elvégre a barátod.

Különben ne haragudj de nem értem mi értelme kifejezned hogy tetszik ha elmegy a határra dolgozni.

Szerintem ha az a fiú tényleg akar téged már lépett volna, tudatodra adta volna.

Ha meg mégiscsak tévedek és tetszel neki akkor ne hari de nincsenek tokei.

Szerintem egy férfi legyen férfi és ne kisfiú.

Én elfelejtenem minél előbb, ismerkednek másokkal, elvégre ha együtt kell hogy legyetek úgyis össze jöttök vagy így vagy úgy.

2022. szept. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

Csak azt nem értem(ne haragudj9,hogy miért mindig a fiunak kell lépnie

a lánynak is ugyan annyi időbe/energiába és bártorságba telik. íugyan ugy ő is elmondhatja mit érez. és néha neki is kell,h érzelmileg megerősítse a fiut...

nyilván nem a randira gondolok,azt a fiunak kell kezdeményezni..

2022. szept. 23. 12:21
 26/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem arról van szó hogy nem kezdemenyezhetsz, nem tiltja senki, hanem arról, hogy valójában ha kellennel neki, durván fogalmazva :meg akarna d*gni már jelezte volna.

Különben meg ha hiszed ha nem akkor is azok a nők vannak a toppon és maradnak meg a férfiaknál akik nem adják meg magukat azonnal.

NEM SZEXRE gondolok, hanem arra a tényre, hogy nem hagyod meg neki azt a loketet, amitol nagyon beinditanad, érthetően :nem hagyod hogy a vadaszoszton elobukjon nála.

Ezért írtam hogy neki kellene egyértelműen kifejezni mit szeretne tőled, de mivel semmit nem tett nem vagy neki elég érdekes!

2022. szept. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:

Ezt hülyeségnektartom.

Ugyanis mesélt pár dolgot h mi tortént vele a multban (lányok terén) ami miatt visszahuzodott és letett eről a kezdeményezős dologrol. De igazáből semmi komoly nincs még köztünk,csak annyit mondtam,h kedvelem nagyon,ennyi az egész,nem történt semmi más.és ezzel lehet inkább csak több löketet adtam neki h ne féljen :))

2022. szept. 23. 12:52
 28/35 anonim ***** válasza:
62%

Úgy tűnik bármit írunk te már annyira benne vagy a semmibe (semmi, mert semmi nem történt) hogy nem hallasz, nem látsz.

Te tudod,csak akkor azt nem értem miért írtál ide... Nem sok értelmét látom. XD

2022. szept. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:

Nem kell többesszám,én csak a te irásoddal nem értek egyet😊

Amit a többiek írtak,megértettem és jogosak. Csak a te véleményednek nem látom túl nagy értelmét. De nem baj,ember ember,mindenki másképp lát mindent:)

2022. szept. 23. 18:53
 30/35 anonim ***** válasza:
62%

Azért írtam többes számot, mert 100% hogy ha valaki hasonlót írna mint én ugyanazt irnad neki is a kezdeményezés terén. Amivel nincs gond, nem kell egyetérteni velem, nem azért írtam, segítő jellegű volt az egész.

Tulajdonképpen nem is értem, hogy jutottunk ide, mert egyáltalán nem vagyok ellenére, hogy te kezdeményez, írtam is neki nem is egyszer. :)))

Mindegy...

Sok sikert csajszi! Peace.

2022. szept. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!