Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Feleségül vehetem a 16 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségül vehetem a 16 éves szerelmemet?

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon szeretem őt és halottam, hogy már 16 éves kortól lehet házasodni, ha a szülők beleegyeznek. Mindketten 16 vagyunk.

2022. okt. 2. 16:51
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
91%

Te is kiskorú vagy.

A szerelem nem elég a házassághoz.

2022. okt. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
97%

16 évesen mindenki nagyon szereti az akut partnert és azt gondolják, ő a nagy ő, meg minden, holott semmiről nme szól az egész, csak a hormonok játékáról.


16 évesen szülői beleegyezésre van szükség, amit egyáltalán nem biztos, hogy megkaptok. Ha mégis, akkor a házasság kötése után egyből nagykorúakká váltok, nincs családi támogatás, nincs semmi kedvezmény, onnan kezdve a saját lábatokon kell megállnotok.


Valóban megéri ez, főleg hogy 5 év múlva azt sem fogjátok tudni, ki a másik?

2022. okt. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 NTBS ***** válasza:
96%
Szülői engedéllyel igen.
2022. okt. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
96%

Nagyon rossz döntés. Nem veletlen lehetne ez a házasság csak kivételes esetben.

És itt érett felnottek adnak valaszokat

2022. okt. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
96%
Nem igaz már, hogy ugrotok ennek a plüssnyuszibogaras hülyének az összes kérdésére. Ez egy troll.
2022. okt. 3. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
89%
16 évesnek a személyisége csak 80% os.
2022. okt. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Még túl korai lenne. Nagyon szeretitek egymást meg minden de most mivel lenne jobb kapcsolatotok ha már 16 évesen bekerültök a nagybetűs életbe? Szerintem nem éri még meg és ki tudja hogy a csaj komolyan szeretné-e a házzasságot. Ahogy többen is ajánlották az összeköltözést azt lehet megérné és ha mondjuk 4 év múlva is ilyen jól érzitek magatokat együtt akkor már inkább. Amúgy hány éve vagytok együtt?
2022. okt. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
100%
Nem attól lesz jó egy kapcsolat, hogy van róla papírotok... figyelj, kicsit inkább gondolkodj el azon, ha tényleg annyira szereted, hogy mi tenné boldoggá, pl. közös programok ( Minden olyan dolog, amit úgymond önerőből teszel azért, hogy kellemesen töltsétek el az időtöket. ) De a házasodás csak akkor jöjjön ha már el is tudod tartani a barátnődet, illetve legalább valamennyire felnőtt vagy. Sok szerencsét!
2022. okt. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a korban a hormonok becsaphatjak neha az embert , vannak kivetelek de azt ritka. Magafhoz lancolni nem tudod , ha kiszeret beloled a no lelep , nem szamit mennyire szeretet a multban hip hop elfelejtik es mennek a kovetkezo szerelemre.
2022. okt. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme nem lenne. Felnőtteknél is csak a közös hitelfelvétel egy egyéb adminisztrációs dolgok miatt van értelme a házasságnak, amúgy nem ad hozzá semmit a kapcsolathoz. Ha szeretitek egymást, házasság nélkül is együtt maradtok. De én nen sok olyat látok, ahol ilyen fiatalon együtt maradtak a felek. Volt olyan, aki összeházasodott, aztán válás lett a vége pár éven belül, mert a felek nem élték ki magukat és ki is hűlt a tini szerelem. 100-ból ha 2 együtt marad 30 éves koráig és akkor még lehet, hogy sokat mondtam.
2022. okt. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!