Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez most így mi? Nem tudom,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most így mi? Nem tudom, hogy mit gondoljak….

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akinek elkertem az instajat. Nagyon sokat beszelgettunk. Utána amikor odamentem hozza a suliba és köszöntem neki (senki sem volt ott rajtunk kívül), visszakoszont és nagyon gyorsan összeszedte a padon hagyott cuccait és elment. Azt tudni kell, hogy ő eléggé meg van szeppenve ha mondjuk meglát. De most ennyire utal vagy csak zavarban van? Ja és nem is válaszol ha írok neki.
2022. okt. 6. 18:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondanám, hogy több mint valószínű, hogy zavarban van.

Nem hiszem, hogy utálna, akkor más reakciót váltanál ki belőle. Szerintem tetszel neki, ezért nagyon zavarban van és lehet nem igazán tudja mit kezdjen ezzel az egésszel

2022. okt. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is zavarban van.
2022. okt. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De hat már kétszer is odamentem. Írásban teljesen közvetlen, meg kedves, de élőben meg olyan fura. Mintha konkrétan ignoralni akarna. Nagyon rosszul esik egyébként. És azt nem értem hogy akkor miért nem lehet visszairni
2022. okt. 6. 19:44
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2022. okt. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
16 ő 17
2022. okt. 6. 20:21
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Na várjál, akkor hogy megy közöttetek a kommunikáció? Instán sem beszélgettek, élőben elrohan?
2022. okt. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mostmár sehogy. De kb egy hete instan beszéltünk.
2022. okt. 6. 20:34
 8/11 anonim ***** válasza:

Kezdj vele valamilyen ürüggyel beszélgetést és ha ismét el akarna menni, kérdezd meg, hogy miért teszi és nem először, másodszor. Azt is mondhatod neki, hogy szeretnél vele összejönni, mert imponál neked a jelleme.

Aztán majd eldől, alakul...

2022. okt. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Itt nem lesz semmi. A csávó egy nagy off. Egyik nap odamentem hozza, és azt sem tudta hogy én ki vagyok, pedig már egyszer beszéltem vele. És tényleg ennyire buta hogy nem tudta hogy ki vagyok. Először én is gondolkodtam hogy ezt hogy, de később rajottem az írásából. Neki fel sem tűnt nekem tetszett… Szóval próbálom elfelejteni. Köszönöm akiknek irtak
2022. okt. 8. 22:51
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezek után jól teszed, ha elfelejted.
2022. okt. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!