Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ha tetszik nektek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha tetszik nektek egy lány de az egyszer visszautasít akkor még fogtok nála próbálkozni?

Figyelt kérdés

2022. okt. 15. 12:23
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
7%
Alap. A női "NEM" jelentése: "talán".
2022. okt. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
93%

Én aztán nem. Szánalmas.

A lányoknak meg kell tanulniuk felelősséget viselni a hülye döntéseikért, a nem azt jelenti, hogy nem. Ha cikinek érzitek igent mondani, akkor aszalódjatok meg egyedül.

Volt már olyan lány akinek nagyon udvaroltam, nemet mondott, aztán fél év múlva ő hívott el randizni, kiröhögtem. Live with it.

2022. okt. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
90%
Próbálkozni biztos nem. Majd ha ő próbálkozik akkor átgondolom hogy megeri-e
2022. okt. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
21%
Attól függ. Tetszik? Nem kifejezetten. Szeretem? Ó, igen, ha kell, olyan káoszt okozok, hogy kis híján a rendőrség jön értem.
2022. okt. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
18%
Igen, de - és ezt tudjuk is - teljesen hiábavaló.
2022. okt. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
97%
Nem.
2022. okt. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
97%
Nem, minek törjem magam annál aki már 1x elutasított? ako szevasz
2022. okt. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
97%
Nem, mert tiszteletben tartom a döntését.
2022. okt. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
8%
Nem. Nem érdekel a döntése. Semmibe veszem. Őt akarom és kész. És ha ez nem tetszik neki, így járt. Majd elfogadja. Vagy nem. De akkor is, amíg úgy érzem, hogy nekem kell, addig nem állok le.
2022. okt. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
93%

Bocs, hogy nőként belekotyogok, de egyáltalán nem jó ötlet végtelenségig nyomulni.

Ha belegondoltok fordított esetben, mi lenne? Egy olyan lány, aki egyáltalán nem tetszik, kicsit sem, de folyton írogat, körülöttetek ólálkodik és ostromol, nektek tényleg bejönne???

Nekem volt 1-2 olyan "hódolóm", aki se szép szóból, se durvábban nem volt képes felfogni, hogy nem kell. Még évekkel később is, valahányszor összefutottunk valahol, eszembe jutott milyen betegesen próbáltak meggyőzni arról, hogy márpedig mi összeillünk... Hátborzongató élmény minden egyes alkalommal.

A bosszankodáson és a szánalmon kívül csak azt váltották ki belőlem, hogy semmilyen formában sem bírtam, bírom elviselni a jelenlétüket.

Nem tudom, hogy ez egyeseknek miért nem megy át... :/

2022. okt. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!