Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mitől lehet, hogy most vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet, hogy most vagyok tényleg nagyon szerelmes? Eddig miert nem voltam?

Figyelt kérdés

10.ben jöttem össze egy osztálytársnőmmel, mert akkor tetszett, szép volt és kedves is, csodálkoztam, hogy szóba áll velem, és örömmel viszonoztam a közeledést. Mar 2 éve vagyunk együtt, de mintha most kezdtem volna tényleg, igazán szerelmes lenni. Eddig is tetszett, de most valahogy minden sokkal több amit erzek. Ez mitől lehet? Mindenki azt mondja, hogy az elején szeretik egymast igazán, aztán ez kopik... akkor nálam miért van fordítva?


17F


2022. okt. 21. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bármi lehet.. Megértél.. Én azt tapasztaltam magamon, hogy kb 16-17 éves koromra nőtt be a fejem lágya, adig konkrétan észre sem vettem, hogy az iskola (!!, nem az osztály) legjobb csaja rámmozdult. Előtte is voltam szerelmes, de az más volt :)
2022. okt. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az történt, hogy eddig szeretted, de most szerelmes lettél.

Ne elemezd, ne töprengj, ne rontsd el ezzel. Éld meg minden boldog pillanatát!

2022. okt. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
ez jelzi azt hogy kezdesz férfivá válni. Érettebb lettél fiam ! Viszont egy dolgot kell tudnod a szerelem amennyire jó annyira tud fájni is !
2022. okt. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!