Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most néztem meg a Hachiko...

Most néztem meg a Hachiko filmet ami egy Japán Akitáról szól. Tényleg ilyen a természete ennek a fajtának? Mivel igaz történet alapján készült gondolom némi köze csak van a valósághoz. Eddig a fajta szerelmese voltam, de most méginkább.

Figyelt kérdés
2018. máj. 10. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Valami hasonló. A film erősen rájátszik az érzelmekre a tények rovására. Az tény, hogy egy önállóan dolgozni képes, önfejű fajta
2018. máj. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Tényleg ilyen a természete. Vagy is nagyon hasonló nekem egy hófehér Akitám van,a legjobb barát!
2018. máj. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ez az akitának csak egy töredéke.
2018. máj. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2018. máj. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Van valóságalapja, de ahogy írták tényleg kissé hatásvadász. De attól még imádom a filmet.

Önálló, makacs fajta, kezdőknek kihívás lehet, de ha elnyered a bizalmát, és sikeresen keresztülmentek a sok küzdelmen akkor tényleg egy remek társra találhatsz benne. A kapcsolat "értékét" itt még az is növeli, hogy nehezebb egy akitával együtt dolgozni, mint például egy német juhásszal. Sokszor nagyobb munka áll ugyanazon teljesítmény mögött, és ezért az ember jobban értékeli azt.

2018. máj. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy ijenszinten ragaszkodjon egy kutya a gazdához szerintem egyedfüggő is. A faluba volt egy foxi keverék aki évekig kereste a gazdáját, folyton elszököt. A gazdiját öregek otthonába vitték a kutyát meg vette a ház új tulaja, tehát a kutya maradt ahol volt. De minden nap kiszököt és este ment haza csak, kereste a gazdit.
2018. máj. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!