Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jkg341 kérdése:

Szerelmes lettem a legjobb barátomba?!

Figyelt kérdés

A reprezentáció kedvéért hívjuk őt Ő-nek.

(Ő-15L

Én-16F)


Szóval 4 éve kezdődött. Az iskolának egy őszi napján az egyik barátom bemutatta nekem Ő-t. Barárom úgy ismerte meg, hogy egy edzésre járt vele.

Nem vettem túlságosan komolyan azokat az érzéseket, amiket akkor éreztem, és csak szimpla "impresszióként" fogadtam be őket.

(A tudatlanok kedvéért, az impresszió az első benyomást jelenti a művészetben)

Viszont, az idő múlásával egyre jobb barátok lettünk, és egyre közelebb kerültünk egymáshoz.

Idén viszont rájöttem arra, hogy komolyabban kellene kezelnem azon érzelmeimet, amelyeket idáig a szívem legmélyebb területein őrizgettem.

Elkezdtem időről időre egyre jobban és jobban csodálni, vagy felé vágyakozni. Szeretném legjobb barátomként megtartani, ha ő nem érez ugyanilyen vomzalmat irántam, viszont félek, hogy ha visszautasít, nem is beszélünk többet.


Folytatom a jelekkel.


Próbálkozok egyre több és több jelet mutatni felé, azért, hogy megértse a helyzetemet, Pl.: Törődést mutatok, elhívom a büfébe(Sajnos 20 km-re lakunk egymástól, így nem tudom csak lazán lehívni egy sétára. Egy osztályba járunk, a suliba busszal jutunk be. Amikor együtt sétálunk, akkor pedig általában a baráti társaság is velünk van.)

Felőle nem láttam régebben nagy jeleket, de most felvéltem egy kissebb közeledést felém.


Szóval igen, erre kérek segítséget. Bármi segít!

(Kivéve a troll és a negatív emberek, őket kérem hogy távozzanak!!)

Előre is köszi!



2022. okt. 23. 22:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Van erre számos példa. Ha viszonozza, akkor sok boldogságot.
2022. okt. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az impresszió nem csak a művészetben jelenti az első benyomást.


Az impresszionizmus a művészeti stílus, ami a benyomásokon alapul. Nem feltétlenül első benyomásról van szó.


A te esetedben inkább felőle közelíteném meg: kisugárzása, hatása volt rád már első találkozáskor. Más szóval megérintett a jelensége.


Nos, puhatold ki, lehet, hogy kölcsönös. 🙂

2022. okt. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Az én impresszióm, hogy az egódtól nem lát téged Ő, 16 évesen ilyen gőgösnek lenni durva :D Csak egy tudatlan van itt, és az te vagy, mert azt hiszed, hogy mi tudunk rajtad segíteni, de előbb magadon kéne segíts, hogy ne légy ilyen. Hidd el a lányoknak bejön, ha kicsit alázatosabb és cukibb vagy.
2022. okt. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#1 köszi!

#2 Csak próbáltam most egyszerűbben leírni, de igazad van, respect!

#3 megpróbálkozom, köszi a külső megfigyelést!

2022. okt. 23. 23:29
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem írd/mond meg Ő-nek suliban pl. harmadik óra előtt hogy suli után egy fontos dologról akarsz vele beszélni. Várd meg suli előtt, kezdjetek el sétálni mondjuk buszmegállófele és közben mondd el Ő-nek, hogy tetszik. Tudom, könnyebb mondani, mint megtenni, de hajrá!

2022. okt. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm #4!
2022. okt. 27. 15:19
 7/8 A kérdező kommentje:
Oops, #5-öt akartam mondani!
2022. okt. 29. 22:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi történt! :)
2022. okt. 30. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!