Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy srácba,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy srácba, mit tennétek?

Figyelt kérdés

17 éves meleg srác vagyok. Van egy osztálytársam, ő is 17, és hát feminin kissé nőies srác, sok jel van hogy meleg.


Elhívtam fél éve moziba, de akkor olyan randiszagúnak érezte szerintem és utána nagyon elutasító lett.


Na most azóta úgy kisimult minden, elmentünk tegnap is moziba, de nem úgy hívtam el, inkább “barátilag”. Na most az a problémám, hogy én totál beleestem, és nem tudom hogy meleg-e, szerintem nagyvalószínűséggel igen, de amúgy az LMBTQ témákkal kapcsolatban meg vegyes. Felhoztam ma direkt neki meleg sorozatokat Netflixen, fújogott, múltkor meg védte a melegeket. Fura.


És amellett se menjünk el, hogy iMessage-n elhívtam “hangulatos kis sétára” hogy mit reagál rá, de nem válaszolt, utána inkább ő “közeledett” felém, pl húzogatta a szemöldökét, kellette magát, billegett stb., osztályban már megy a pletyka, hogy vállaljuk már fel magunkat meg stb…


Ti mit tennétek? Coming outoljak neki? (u.i: Félénk vagyok😅)



#tiniszerelem #Lmbtq szerelem
2022. nov. 1. 00:49
1 2
 1/20 anonim válasza:
86%

Lány vagyok és pánszexuális. Pontisan ugyan ez a helyzetem volt nekem is. Az egyik lány barátnőmbe beleestem, és akárhányszor közeledtem hirtelen visszábbhúzódott, én meg így hagytam, erre ő flörtölt velem. Sose tudtam rajt kiagazodni, hogy akarna vagy sem velem lenni. Köztünk végül nem alakult ki semmi, mert tényleg nagyon szerettem, de nem voltam hajlandó magamat szivatni. Akkor ütött be a covid is, így egyszerűen fokozatosan elmaradtak a beszélgetések neten is.

Sajnos ezzel nem segítettem, csak támogatni tudlak. Sok sikert!

2022. nov. 1. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem őmaga sincs tisztában azzal, hogy mit is akar igazából. De egyébként szerintem is nagy valószínűséggel meleg. Én próbálnék vele minél többet beszélgetni, egyelőre barátként, meg kifejezetten baráti programokra invitálnám, aztán hátha kialakul több is. Remélem, hogy valamit azért tudtam segíteni. L
2022. nov. 1. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Most mondjam azt neked, hogy nem csak “kettő ferde” van, hanem több? 😀

2022. nov. 1. 11:40
 4/20 anonim ***** válasza:
66%

Én is úgy gondolom, hogy ő sem ismeri igazán magát még, ill. nehezen tudja elfogadni, vagy fél még, ill. ki tudja, hogy mi van.

Szerintem idő kell.

Tölts vele sok minőségi időt, aztán lesz ami lesz, hagyd, hogy beszéljen magáról, meg úgy ÁLTALÁNOSSÁGBAN a témáról, talán úgy könnyebb.

2022. nov. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Én egyre inkább arra fele hajlok, hogy inkább elmondom neki, mint barátomnak, hogy meleg vagyok, aztán lesz ami lesz.
2022. nov. 1. 14:32
 6/20 anonim ***** válasza:
66%

Jó ötlet, hogy elmondod neki, hogy meleg vagy, de nem vallassz szerelmet. Aztán meglátod, hogy reagál.


Ha ő is az, ill. még nincs tisztában vele, akkor talán jobban elfogadja magát olyannak amilyen, és ha vonzódik hozzád, akkor lehet köztetek valami.


hajrá

2022. nov. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Igen, csak nagyon nehéz megnyílni erről😬
2022. nov. 1. 17:36
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi lehet a legrosszabb? Mitől félsz a leginkább?


Szerintem a félelem, és a görcsölés.

Ha viszont kimondod, akkor szembenézzel a félelmeddel és akkor már nem uralkodik rajtad.


Aztán vagy elfogadja, vagy nem, persze, ezen nincs hatalmad, de legalább te őszintén felvállaltad magad, és ezért büszke lehetsz magadra. Aztán reménykedhetsz abban, hogy

a) elfogadja a melegeket

b) lesz köztetek valami


ami a legrosszabb lehet, az az, hogy lealáz az osztály előtt téged, de az őt minősíti nem téged.


Ezért is mondom, hogy ne azt mondd, hogy szerelmes vagy belé, csak azt, hogy meleg vagy, és ennyi. Aztán a többi később alakul. Lehet, hogy türelem kell hozzá.

2022. nov. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Ahogy ismerem nem alázna le senkit az osztály előtt, na meg szerintem nyílt titok hogy meleg vagyok :D


Szerintetek élőben mondjam el neki, vagy üzenetben? Lehet az utóbbi jobb, nem tudom.

2022. nov. 1. 18:21
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen élőben!

Nem értem, hogy mi ez az internet-mánia!

Basszus, gondolkozz már! Megosztod vele ezt, és így legalább látnád egyből a reakcióját. Ha meg nyílt titok, akkor kb. eleve nem érheti meglepetésként, talán tudja is, és ha kimondod, akkor talán egy enyhe célzásnak is.


Mindenesetre látni fogod, hogy elutasító, vagy megkönnyebbül, vagy elfogadó, netán örül (mert konkrétan te is lehet, hogy tetszel neki, csak nem mert lépni)

2022. nov. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!