Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy srácba,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy srácba, mit tennétek?

Figyelt kérdés

17 éves meleg srác vagyok. Van egy osztálytársam, ő is 17, és hát feminin kissé nőies srác, sok jel van hogy meleg.


Elhívtam fél éve moziba, de akkor olyan randiszagúnak érezte szerintem és utána nagyon elutasító lett.


Na most azóta úgy kisimult minden, elmentünk tegnap is moziba, de nem úgy hívtam el, inkább “barátilag”. Na most az a problémám, hogy én totál beleestem, és nem tudom hogy meleg-e, szerintem nagyvalószínűséggel igen, de amúgy az LMBTQ témákkal kapcsolatban meg vegyes. Felhoztam ma direkt neki meleg sorozatokat Netflixen, fújogott, múltkor meg védte a melegeket. Fura.


És amellett se menjünk el, hogy iMessage-n elhívtam “hangulatos kis sétára” hogy mit reagál rá, de nem válaszolt, utána inkább ő “közeledett” felém, pl húzogatta a szemöldökét, kellette magát, billegett stb., osztályban már megy a pletyka, hogy vállaljuk már fel magunkat meg stb…


Ti mit tennétek? Coming outoljak neki? (u.i: Félénk vagyok😅)



#tiniszerelem #Lmbtq szerelem
2022. nov. 1. 00:49
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Azóta folyamatosan dumáltunk, egyre nyitottabb lett, aztmondta van e kedvem elmenni vele KFC-be, mondom persze! Elmentünk, utána 1 óráig beszéltünk, hoztam be LMBTQ témákat, ő is hozott. Lehet elmondom neki legközelebb, hogy én az vagyok. :)
2022. nov. 18. 20:09
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Szuper!

Szorítok. Sok boldogságot!

2022. nov. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Amúgy sajnos kijelentette tegnap, hogy nem akar osztálytársba szerelmes lenni mert nem egészséges…

Lehet célzás volt :(

2022. nov. 29. 00:22
 14/20 anonim ***** válasza:
Mennyi van még hátra a suliból?
2022. nov. 29. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
2 év
2022. nov. 29. 13:24
 16/20 anonim ***** válasza:
46%
Szívás
2022. nov. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
69%
Meleg kérdés és erre jön a sok lány nyáladzani :DD Amúgy mond ha nem lépsz nem lesz semmi, amúgy meg max nézitek egymást még 2 évig. :D
2022. nov. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
Na, megint a propaganda. Jobb, ha nem zaklatsz másokat.
2022. nov. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
Életszerűtlen, logikátlan , kamukérdésnek tűnik. Sima propaganda.
2022. nov. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Kamukérdés!?

Nem az, ez történt. De akkor nem kell válaszolni rá. Sok butus van itt tényleg…

2022. nov. 30. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!