Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik a legjobb barátnőm, de félek neki elmondani?

Figyelt kérdés

Mindketten lányok vagyunk, de tudom, hogy ő is vonzódik a lányokhoz, mert említette többször is. Vagy 2 éve ismerem, de nagyon közel kerültünk egymáshoz és nagyon jó barátok vagyunk. Egy ideje már tetszik és próbáltam is utalni neki, de szerintem hiába, mert vagy ignorálja vagy nem veszi észre.

Nagyon félek elmondani neki, mert, ha esetleg ő nem érezne így, akkor biztos, hogy nagyon kínossá tenné a kapcsolatunkat és lehet már nem lennénk olyan jó barátnők, amitől félek, mert nem akarom elveszíteni.



2022. nov. 19. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
91%

Két választásod van:

- Elmondod neki, de csakis kettesben, egy nyugodt helyen, egy nyugodt pillanatban.

- Várod, hogy az idő tegye a dolgát és elfelejted.

Nehéz egy helyzet, ennyi biztos, de hiszek abban, hogy egy normális ember tudja normálisan kezelni ezt a helyzetet. Én próbálnám elmondani neki, de egy olyan helyzetben, amikor eleve mély dolgokról beszéltek. És nem is kell direktben megkérdezni. Ha fontos vagy neki, akkor minden bizonnyal bizalmasan és megértően fog ehhez hozzáállni.

2022. nov. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
15%
Beteg a világ
2022. nov. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
12%
Egy búcsúzáskor kicsit simogasd meg az arcát, aztán hátha csók lesz belőle.
2022. nov. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!