Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy lány osztálytársam,és szerintem én sem vagyok semleges neki,hogy kezdeményezzek nála?

Figyelt kérdés
Az elején leszögezném,hogy ÉN IS LÁNY VAGYOK. Éppen ez az aggodalmam,a lány nem nyíltan leszbikus,viszont tesz rá jeleket,hogy az,és a comingoutom (előbújás ha úgy tetszik) után kezdett el közeledni felém. Mit tegyek?
2022. nov. 27. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Van még rajta kívül kb. 500.000 lány aki a korosztályodba sorolható, és ugyanakkora eséllyel leszbik, mint ő. Muszáj vagy abból a 10ből választani akivel össze vagy zárva az iskolarendszer miatt? Annyira béna a házinyúlra lövés.


Mindenesetre nem tudsz mást tenni, mint bármi ilyen helyzetben. Beszélgetsz vele, elhívod valahova, és kiderül. Nincs mire várnod, más nem fogja megoldani helyetted.

2022. nov. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%
Itt már minden második lány leszbi meg biszexuális?
2022. nov. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%
2-es fele se lány, az elmúlt héten 66% kamu volt
2022. nov. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
62%
Egy tipp: osztálytárssal soha.
2022. nov. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!