Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Anyukám rajtakapott, hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukám rajtakapott, hogy a barátnőmmel csókolózom és hihetetlenül kikészült. Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Szóval épp a meg akarta kérdezni kérünk e valami rágcsát, amikor látta, hogy megcsókolom, a barátnőmet (ő azt tudta, hogy csak barátok vagyunk), aztán egész vacsora alatt hallgattam, hogy mennyire csalódott bennem meg, hogy így soha nem lesz unokája stb. Ma meg kb egyáltatlán nem beszélt hozzám. Én nagyon szeretem őt és nem tudom, hogyan lehetne újra jó a viszonynk.

2023. jan. 27. 23:06
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
11%
Még egyet elfelejtettél: jól sejtem, hogy te is lány vagy?
2023. jan. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
93%
közöld a mamával, ha gondolja, akkor most örökbe fogadtok egy babát, akit ő is nagymamaként babusgathat. :-)
2023. jan. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Igen én is lány vagyok ezt elfelejtettem leírni
2023. jan. 28. 23:31
 14/24 anonim ***** válasza:
7%

Akkor mondd meg az anyukádnak, hogy van egy jó híred: ez még 20 éves korodig változhat.

Ja, és unoka akkor is lehet, hogy ha nem lesz férfi párod. Ma már minden megoldható.

Úgyhogy türelem, és pár év múlva kiderül, hogy lesz-e unokára remény.

2023. jan. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
100% hogy ez már nem fog változni, sohasem tetszettek a fiúk
2023. jan. 29. 00:00
 16/24 anonim ***** válasza:
0%

Még nem tudhatod teljesen biztosra, várjál még pár évet.

De ettől függetlenül is beindulhat majd később a biológiai órád, és szeretnél gyereket.

2023. jan. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
93%

Szerencsère velem mèg nem törtėnt hasonlò, de anyàm amiota kiderült hogy a lànyok jönnek be azota mondja hogy "majd kinövöd bla bla.."

De gondolom ha az anyukàd ugyan ugy szeret mint te öt akkor majd megèrti hogy te igy vagy boldog, ès egy idövel majd elfogadja. Nagyon remèlem hogy nàlad minèl hamarabb minden rendben lesz <3

2023. jan. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
17-es nagyon köszi szépen (tényleg jól esett), és szerintem ma már mintha egy kicsivel többet beszélt volna velem, remélem fokozatosan, újra úgy fog szeretni mint régen.
2023. jan. 29. 21:04
 19/24 anonim ***** válasza:
0%

Teljesen rendben van, hogy kikészült

Valószínűleg anyád is szűzen fogantatott téged

2023. jan. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Adj neki időt, sok szülőnek nehéz ezzel szembe nézni eleinte, főleg, ha nagyon konzervatívok. Pár nap biztos fog kelleni, míg megnyugszik, átgondolja a dolgokat. Ha már látod rajta, hogy nem olyan zavarodott, akkor próbálj meg leülni vele és beszélgetni.

Bár tényleg furcsa, hogy ilyen fiatal korodban azon aggódik, hogy lesznek-e unokái, de erről is beszélhetsz vele, hogy rengeteg lehetőség van arra, hogy gyereked legyen, ha majd szeretnél, és hogy sok heteró párnak is más módszerek után kell néznie, ha valami nem stimmel biológiailag, mégis megoldják, ha tényleg szeretnék.

Mesélj neki a kapcsolatodról, hogy boldognak érzed magad, és hogy milyen felszabadító megélni, hogy önmagad lehetsz. És, hogy ez, hogy megtudta rólad, csak egy jó lehetőség, hogy jobban megismerjen téged, és, hogy ki vagy valójában.

Írták itt páran, hogy majd kinövöd, hát, valószínűleg nem fogod, úgyhogy ezt fontos anyukáddal is tisztázni. Ha azt mondja, hogy nem tudhatod magadról, hogy később kik fognak tetszeni, próbáld meg elmondani, hogy de, tudod, és nem szeretnéd, hogy megkérdőjelezze a te önállóságodat és önazonosságodat abban, hogy meg tudd ezt ítélni.

Ha szeret, akkor nehéz menet lesz ugyan, de nagyon jól is kijöhettek ebből az egészből. Sok sikert!

2023. jan. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!