Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért gondolok rá ennyit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolok rá ennyit?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki 1 éve rám írt és beszélgettünk de nem volt semmi különös.

Fél év múlva megint rám írt de az se volt semmi kb

Egy hónapja találkoztam vele véletlen ahol a haverjai közölték velem hogy a csávó le akar smárolni, de elég kínos volt a szitu ezért el mentem onnan

Ezután még aznap este írt és azt mondta hogy odaakart jönni hozzám csak a haverjai elcseszték és hogy majd 2-en is találkozzunk valamikor

Múlt héten random reagált az egyik fogómra és így megint beszélgetésbe bonyolódtunk.

Aztán mivel mindig ő írt ezért gondoltam most én lépek

Meghívtam egy házibuliba és elvileg tud jönni

És mivel a buliról érdeklődött megint beszélgetni kezdtünk és ma is rám írt.

Igazából nagyon kedves és akkor is udvarias volt amikor találkoztunk és mindig érdeklődik is, valamint jól is néz ki, de nem tudom mit érzek iránta mivel nem ismerem annyira és furcsa hogy időnként bukkan fel.

Nagyon sokat gondolok rá kb minden nap, de nem tudom igazából mi ez az egész



2023. jan. 26. 22:10
 1/8 A kérdező kommentje:
*reagált az egyik fotómra
2023. jan. 26. 22:12
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Nos, valószínűleg tetszik neked ezért jár annyit a fejedben. Az hogy még nem érzel semmit szerintem nem baj, hagyj magatoknak egy kis időt és ne akard elsietni. Ha van köztetek kémia és jól ellesztek majd a buliban is akkor úgyis kialakulnak az érzéseid. Próbáld jobban megismerni és akkor majd el tudod dönteni, hogy szeretnél e bármi többet vele vagy nem. Ha adhatok egy tanácsot akkor ez a lényeg: ne görcsölj rá. Aminek jönnie kell úgyis jön magától:)
2023. jan. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2 köszönöm!
2023. jan. 26. 23:09
 4/8 anonim válasza:
100%
#2 Igaza van, buliban ott a lehetőség hogy jobban kibontakozzon és jobban megismerjétek egymást
2023. jan. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, a buli egy jó hely ismerkedésre, csak vigyázzatok, hogy pl ne igyatok sokat, mert abból lehet kellemetlen szitu. És ne csináljátok semmi olyat, amit később megbánhattok.
2023. jan. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szerintem inkább egy nyugodt hely lenne alkalmas az ismerkedésre, nem egy tömött és zajos hely, nem tudtok egymásra hangolódni. Ha tetszetek egymásnak, ússz az árral, élvezd ki!
2023. júl. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6

Nem hülyeség amit írsz, de ugye azt vágod hogy ez a kérdés január 26án lett kiírva? 😀

Ilyenkor már csak általában azt szoktuk kérdezni mi lett a sztori vége, de már nem adunk jelentősebb tanácsot 😉

Amúgy ha már itt tartunk, mi lett a sztori vége? 😅

2023. júl. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ez egy általános tanács is lehetne, nem kifejezetten erre a sztorira húzható rá.
2023. júl. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!