Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmet vallott egy srác!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmet vallott egy srác! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nah szóval van egy srác akivel eddig is elvoltunk de az idei tanévben melegedtünk össze(egy évvel idősebb nálam) . Nagyon sokat beszélgettünk és voltam vele de az én osztálytársam konkrétan féltékeny lett mikor mi nem is voltunk együtt!

Így a kapcsolatunk megszakadt nem is beszéltem vele azóta egészen a mai napig.:

Igazából vége lett minden órának nekünk és nekik is és mire mennék haza félre hívott kimentünk egy olyan helyre ahol senki se látt se hall kb. Soha nem járnak oda és láttam rajta hogy nagyon izgul meg is jegyeztem aztán bevallotta nekem hogy szerelmes hát kb. Csak néztem rá ő meg elment de kaptam egy levelet is tőle még hogy talizunk este 10 kor a "focipályán" (igazából nagyon sokat járunk ki mi így gyerekek ) nem tudom hogy elmenjek-e ?



Akit érdekel részletesebben a sztori nézze meg az előző kérdést vagy írjon privátban!



2023. febr. 9. 20:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett a vége?
2023. febr. 10. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
93%

A legfontosabb infó kimaradt; te hogyan viszonyulsz a sráchoz?

Tudom, valszeg már nem aktuális a kérdés, de könnyebb lett volna segíteni.

2023. febr. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
13%
Kamu kérdés
2023. febr. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
56%
Ha tetszik, fogadd el és viszonozd. Ha nem tetszik, utasítsd el valamilyen indokkal, pl. van egy vidéki kapcsolatod, tehát ő nem láthat kettőtöket.
2023. febr. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 NTBS ***** válasza:
100%
Mi lett?
2023. febr. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kamu kérdés, mert nem válaszol és 5 nap után kiemeltette..
2023. febr. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!