Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az osztálytársam szerelmet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az osztálytársam szerelmet vallott nekem. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szerintem nem illik írásban szerelmet vallani valakinek, de most kivételesen örülök hogy az illető így tette. Igen, az osztálytársamról van szó és teljesen tanácstalan vagyok. Nem, én nem vagyok szerelmes belé, még csak nem is tetszik, nem is vagyunk barátok. A választ már megírtam neki, nem is itt van a baj, szerintem egyáltalán nem bántóan, hozzám képes intelligensen adtam a tudtára hogy én nem érzek így, és nem akartam megbántani. Erre ő intelligensen válaszolt hogy nem bántottam meg, csak szerette volna hogy tudjam. Ez két napja történt, azóta ezen jár az eszem, olyan érzésem van mintha figyelne és nagyon félek. Igazából attól félek, hogy mit fogok csinálni amikor találkozunk mert ugye osztálytársak vagyunk és nem tudom. Persze úgy fogok tenni mintha mi sem történt volna, a világért sem akarnám mások előtt kínos szituációba sodorni. Szerintem hiába fogok úgy tenni mintha mi semmi nem történt volna, lehet hogy a többiek nem fogják tudni, de mindkettőnknek iszonyatosan kínos lessz. Már azt tervezgetem hogy mikor érjek be a suliba, lehetőleg pontosan óra előtt egy perccel hogy még alkalmunk se adódjon egymásra nézni. Igazából tanácsot szeretnék kérni, veletek történt már hasonló? Ti mit csináltatok? Szerintetek is nagyon kínos lessz? Előre is köszönöm a válaszokat. A kérdésemből nem derült ki, de én vagyok a lány, ő a fiú, bár ezt gondolom kitaláltátok. (:

2020. okt. 24. 23:56
 1/7 A kérdező kommentje:
Uhh elírtam, nem lessz hanem lesz. Bocsánat.
2020. okt. 25. 00:09
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is direkt így tettem, még egy barátnőm sem volt, csak fb-n mertem, pont egy szünet előtt, hogy ha el is leszek utasítva (és el is lettem) se legyen gáz, a szünetben ez a dolog "elszáll". Nem volt kínos, nekem sem, gondolom neki sem. Nyugi.
2020. okt. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszii, a legjobb barátnőmmel is ez volt, tavaly téliszünet előtt írt rá egy másik osztálytársunk csak hát náluk eléggé kínos volt a dolog, ezért aggódom, bár ott az is közrejátszott hogy a fiú elmondta az osztályban az összes haverjának ők meg továbbadták és így mindenki tudta. Én megkértem a fiút (mármint aki most rámírt) hogy ne mondja el senkinek, én pedig csak a barátnőmnek mondtam el és megkértem hogy ne adja tovább így ebből remélem nem lesz gond.
2020. okt. 25. 00:30
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

XDDDD

Jajj! Még mindig fetrengek a röhögéstől. "én pedig csak a barátnőmnek mondtam el és megkértem hogy ne adja tovább" persze tudom ez úgy megy, hogy te csak neki, ő is csak egy embernek...

Megértem, hogy bízol benne meg minden, DE jobban tetted volna ha neki sem szólsz. Mert tegyük fel az illető elfelejti, hogy ez olyan "titkos" titok ( nem azt mondtam, hogy pletykaként tovább adja) csak egyszerű én kicsúszik a száján... Egyébként hogy hívnak?

2020. okt. 25. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Velem is volt hasonló, csak másnap már iskola volt. Miután visszutasítottam, azóta bunkó lett velem. Én az elején próbáltam kerülgetni, de most már nem érdekel. Hidd el, hogy az idö begyógyítja a sebeket. Nekünk már egyáltalán nem kínos egy társoságba lenni.
2020. okt. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Figyelj négyes, a barátnőm 100% hogy nem fogja tovább adni. Van több barátnőm is, nem véletlen hogy nekik nem mondtam el. Igazából ha bunkó lenne, annak még örülnék is, legalább itt le is záródna a dolog. Nah mindegy, inkább hasznosan szeretném felhasználni a szünetet, mint sem, hogy ilyen hülyeségeken agyolok, szerintem már az ember aki szerelmet vallott, előbb elfelejtette mint én.
2020. okt. 25. 08:11
 7/7 anonim válasza:
100%
Ha nem akarsz semmit tőle, hagyjad békén. Jól tetted, inkább az igazság fájjon neki, mint a hazugság vigasztalja.
2020. okt. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!