Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan hívjam el a fiút aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjam el a fiút aki tetszik, hogy elmenjünk valahova? Egyeltalán elhívjam?

Figyelt kérdés
Eleinte o egy nagyon introvertalt szemelyiseg, vegyek jeleket ad folyamatosan, es meg ha kedvel is biztosan nem kezdemenyezne. Nemreg egy extravertalt ember bekerult a barati tarsasagaba, es o miatta elmennek egyutt egy csomo helyre, pedig mielott ez az uj lany bekerult a kepbe, mondta, hogy o soha nem megy sehova. Azota hogy a lany jelen van, ez teljesen megváltozott, es mit ne mondjak, feltekeny vagyok. En sem vagyok egy kezdemenyezo szemelyiseg, de ugy erzem ha nem en lepek akkor nem lesz semmi. Ugy gondoltam, hogy a legjobb baratommal egyutt hivnam el, hogy ne legyen kinos, de azert meg az is tul kicsi tarsasag, meg ok ketten nincsenek valami kozel egymashoz. Mit csinaljak?

2023. márc. 1. 01:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Azóta is jeketet küld érdeklődik irántad, amióta az extrovertált lánnyal van? Ha igen, akkor van esély, hogy léphet, de a lányoknnak sincs ez megtiltva. Ha szeretnél tőle valamit, akkor kezdeményezhetsz te is.
2023. márc. 1. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%

Eddig is érdekel fiú akkor kezd érdekelni, amikor belép egy másik lány az életébe, jól érzi magát, csak nem veled.

Ti sosem változtok lányok, csak utána ne hajítsd el, ha találsz egy másikat, megalázva őt.


( Lehet lepontozni, de ez akkor is undorító!)

2023. márc. 1. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2: Eddig is erdekelt, sot, mar harmadik eve hogy igy van :)
2023. márc. 1. 06:57
 4/12 A kérdező kommentje:
1: azota volt egy honapokig tarto szunet amikor nem is beszeltunk, es nem jelentem meg az iskolaban sem, szoval nem lattuk egymast. Azota eltavolodott, es ugymond ez a lany "potolt" engem. Azota azon probaltam dolgozni hogy ujra kozelebb keruljek hozza, de az sem konnyu ugy hogy ne legyek tulsagosan nyomulo. Vannak olyan napok, mikor a srac folyamatosan velem beszelget, de aztan a masik nap meg levegonek nez. Nem tudom eldonteni, hogy mit csinaljak ebben ez ugyben
2023. márc. 1. 07:02
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen kérdezd meg, hogy eljönne-e veled sétálni és beszélgetni a városba / beülni valahova meginni valamit / csinálni valamit együtt. Kezdeményezz és akkor kiderül, hogyan viszonyul hozzád.
2023. márc. 1. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
2. válaszoló! Teljesen igazad van!
2023. márc. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igaza lenne, ha tenyleg lenne valóságalapja annak, amit mond. Igaza lenne, de nem az en szituaciomban, mert ezt a fiut en mar harom eve kedvelem, ez a lany, meg meg egy eve sincs a kepben. Van okom feltekenynek lenni, mert konretan le lettem cserelve
2023. márc. 1. 08:54
 8/12 A kérdező kommentje:
5/7: Ezt tervezem, de nem tudom hogy kene csinalnom. Nehez ignoralnu a tenyt, hogy oriasi visszautasitas leget belole, de igazad van, koszonom a tanacsot!
2023. márc. 1. 08:55
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
#8 Ha szerelmet vallasz, és elutasít, az gáz. Ha sétálni hívod, de visszmondja, az nem gáz, szóval nyugodtan megteheted.
2023. márc. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Megkerdeztem, hogy nem-e szeretne velem meg a legjobb baratommal eljonni enni valamit es nemet mondott. Eleinte nevetett, es nem indokolta meg, elkezdte terelni a temat, majd mondta hogy van otthon mit ennie. Latszolag megfontolta. Nem tudom, hogy kene-e tovabb probalkoznom. Lehet csak elengedem es megprobalok tovabblepni
2023. márc. 1. 13:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!