Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, ha a barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a barátnőm beleszeretett egy külföldi csávóba, akit látott pár képen, hallotta a hangját, és írogat neki verseket meg hasonlók?

Figyelt kérdés
Lengyelországban lakik, azt hiszem, és még csak nem is találkoztak, és konkrétan három, hús-vér pasiját is dobta már a csávó miatt?
2023. márc. 13. 13:40
 1/8 anonim ***** válasza:
24%

Semmit. Az ő élete, az ő döntése.

És nem mellékesen: attól, mert valaki távolabb lakik, attól még hús-vér ember.

Illetve: nem attól lesz valaki jobb partner, hogy közelebb él.

2023. márc. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Eloszor is fontos lenne tudni hogy a masik fel felol milyen érzések vannak. Illetve hogy milyen lehetőségeik vannak a talalkozással kapcsolatban.
2023. márc. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Leplezd le. Ha rajtad kívül másba szerelmes, szakíts vele.
2023. márc. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, én is lány vagyok, tehát úgy barátnőm.
2023. márc. 13. 15:19
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Az más. Az ő élete, ne törődj vele, sose fog elfelejteni.
2023. márc. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%

https://www.youtube.com/watch?v=5Wi4aeFD_Wg


https://www.youtube.com/watch?v=jipyZnbsuxQ


[link]


[link]


[link]


Keressetek rá a fényképre google-ban. Ha több profilt is feldob ugyanazzal a képpel, akkor csaló.


Persze, az ő élete, meg jogában áll mindenkinek hülyének lenni, de bukott már meg magyar csaló is, függetlenül attól, hogy nem külföldinek adta ki magát.

Mi eljutottunk odáig, hogy a családban egymilliós hitelt akartak felvenni, hogy megsegítse élete szerelmét, aki nagyon nagy bajban van (csak kezes nélkül nem adott a bank).

Én a rendőrséget is megjártam, hogy ha nekem nem hisz, akkor hátha nekik, de éppen le nem hülyézte a rendőrnőt, hogy de hát a tábornok is írt neki, tuti igaz.

2023. márc. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hagyd rá, majd felnő egyszer.
2023. márc. 14. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Érdemes lecsekkolni idegen profilról a pasit. Ezek a külföldiek mindig csak olyan képet küldenek magukról,melyek előre elkészültek (és nem is ők vannak rajta). Ha kérsz egy pillanatfotót, hogy küldjön már magáról, akkor mindig előre beállítottat kapsz, amilyet egy közösségi oldalon is láthatsz. (Általában onnan lopják) Intő jel, hogy az ismijeim többsége csak nő. Kevés a visszaigazolt ismerős. Mindig milliomosok, ügyvédek, mérnökök, cégvezetők stb. Általában azért vannak egyedül,mert meghalt a szerelmük és akire ráírnak, tökre hasonlít rá. Sokáig csak beszélgetés van. A hívást kerülik, mert mindig épp dolgoznak, vagy nincsenek egyedül. Halálosan szerelmesek lesznek egyből. Majd olyan is van, aki pénzt küldd csak úgy, pl. 100 dollárt, hogy vegyél magadnak valamit. Ez a beetetés. Majd ha már hiszel benne, pénzt fog kérni valamire. Épp behúzták egy munkával, de szeretne elutazni hozzád stb. és sokakból pénzt csikar Ki. Idegen profilról írj rá, ne legyen kontakt semmilyen tekintetben a barátnőddel. Ha van beszélgetés, meg tudod majd mutatni barátnőmnek.
2023. máj. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!