Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy külföldi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy külföldi lányba. Mit tegyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Egy történetet szeretnék elmesélni.

Nemrég letöltöttem egy nyelvtanulós chat appot telefonra, hogy barátokat és tapasztalatot szerezzek nyelvtanulás terén...Eddig minden szép és jó. Ment is a dolog szereztem pár jó barátot. Az egyik pedig egy lány volt...akibe olyan nagy érték volt, hogy egyszerűen nem tudtam megállni, hogy szépeket mondjak neki, bókokat ilyesmi.

Az elmúlt idők során nagyon sokat gondolkodtam felőle észre is vettem, hogy belém szerelmesedett és énis nagyon komálom őt...pedig több ezer kiló méterre lakik és csak chaten beszélünk.

Nem tudom mit tegyek...nem akarom érzelmekkel elbombázni őt, meg, hogy függjön tőlem, de mindig kihozza belőlem édes szavakkal vagy szeretettel. Nagyon kevés az esély arra, hogy megfogom tudni őt látogatni és mindkettőnk életét is más hova köti a sors.

Szerintetek, hogyan oldjam meg ezt a helyzetet, hogy mindkettőnknek jó legyen, vagy mit kéne tennem?

köszönöm a válaszokat!

19f 17l



2017. okt. 16. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyire lakik messze? Az a gond,hogy nem sok esély van az ilyesmire. Én egyszer egy lengyel lányt kedveltem meg nagyon. De persze nem lett belőle semmi,hisz nem tudtam meglátogatni,a távkapcsolat amúgy is halálra van ítélve. Még ha az ország másik felében lakik az is nagyon vészes. 19 évesen esetleg elautózhatsz a nyári szünetben. Ilyen fiatalon nem sokat tehetsz s ez nagyon meg fog viselni. Én is sokat szenvedtem az ilyen "kapcsolatok" miatt. Maragydjatok barátok,de ne táplálj reményeket,esetleg 5 év múlva talán lehet valami,de így...
2017. okt. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hasonlóan indult, nyelvgyakorlás céljából megismerkedtem egy lánnyal, 5 évig éltünk távkapcsolatban (~9000km). Tavaly osszeházasodtunk, azóta együtt élünk az ő országában.

Szóval végződhet ez jól is :)

2017. okt. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De gondolom nem 19 voltál,mikor megismerted. Vagy legalábbis meg tudtad látogatni.
2017. okt. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetném hogy mi ennek az appnak a neve?
2017. okt. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#3

23 voltam, mikor megismertem, az 5 év alatt kétszer tudtuk meglátogatni egymást, összesen kb 5 hetet töltöttünk együtt.

2017. okt. 17. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
küldj pénzt western unionon hogy meglátogasson
2017. okt. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
az lenne a kérdésem, hogy mi a neve annak az applikációnak?
2018. szept. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!